Vilniaus lapai. Vakaras su Sofi Oksanen

Vilniaus lapai. Vakaras su Sofi Oksanen

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Sofi Oksanen (Suomija) - viena labiausiai apdovanotų literatūros autorių Šiaurės šalyse, jos kūryba išversta į daugiau nei 40 kalbų. Suomių-estų rašytoja ir dramaturgė Sofi Oksanen (g. 1977 m.) laikoma ikona. Leidinio „The Times“ „literatūriniu reiškiniu“ pavadinta autorė po savo tarptautinio proveržio - romano „Valymas“ (angl. „Purge“) - ne kartą įrodė, kad yra žmogaus dramos gerbėja, apimanti skaitytoją jaudinančias istorines ir šiuolaikines problemas. „Šunų aikštelė“ (ang. Dog Park) yra jos šeštasis romanas. Daugiau apie autorę: https://sofioksanen.com/

Tarptautinio literatūros festivalio „Vilniaus lapai“ metu autorę kalbins literatūros tyrinėtoja dr. Eglė Kačkutė. Ištraukas iš S. Oksanen kūrinių skaitys aktorė Aldona Vilutytė.

Renginys vyksta anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą.Atlikėjai:

Dalyvauja rašytoja Sofi Oksanen (Suomija)

aktorė Aldona Vilutytė

literatūros tyrinėtoja dr. Eglė Kačkutė

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija

Daugiau informacijos: www.vilniauslapai.lt

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje