Vilniaus lapai. Vakaras su rašytoju Rimantu Kmita

Vilniaus lapai. Vakaras su rašytoju Rimantu Kmita

Pasirodymai:

11-13

penktadienis


18:30

Vilniaus lapai. Vakaras su rašytoju Rimantu Kmita

Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

- 20 %
nuo 11,20 €
Nori į šį renginį pigiau? Riboto kiekio bilietai su nuolaida tik Pramogaukit.lt!

Vakaras su rašytoju Rimantu Kmita

 Renginio kalba (LT)

Rimantas Kmita – rašytojas, literatūros kritikas, humanitarinių mokslų daktaras, poetas. Jo romanas „Pietinia kronikas“ (Tyto alba, 2016) parašytas šiaulietiška šnekta, susilaukė neįtikėtino populiarumo tarp skaitytojų ir 2017-aisiais pelnė Jurgos Ivanauskaitės literatūrinę premiją, taip pat buvo pripažintas Metų knyga suaugusiųjų kategorijoje. Pagal knygą buvo sukurtas LRT radijo serialas, po Šiaulių miesto Pietinį rajoną organizuojamos specialios ekskursijos. Romanas išverstas į vokiečių ir ukrainiečių kalbas, šiuo metu pagal jį kuriamas kino filmas, jo režisierius Ignas Miškinis, scenaristė – Eglė Vertelytė.
Šį rudenį Rimantas Kmita skaitytojams pristato naujausią savo romaną „Remyga“ (Tyto alba, 2020), kurio veiksmo vieta – tie patys rašytojo gimtieji Šiauliai, tačiau šįkart autorius kviečia nusikelti į kiek ankstesnį laikotarpį, 1988–1993 metus.

Jurgita Žana Raškevičiūtė – literatūros mokslininkė, humanitarinių mokslų daktarė, dėstytoja ir kritikė. Vilniaus universitete studentus supažindina su sovietinio laikotarpio lietuvių literatūra bei vaikų literatūros klasika, Lietuvių literatūros ir tautosakos institute dirba tekstologinį darbą. Kartu yra šiuolaikinės lietuvių literatūros skaitytoja bei vertintoja, recenzijas skelbianti nuo 2015 m.

Virginijus Kinčinaitis – dailės teoretikas, kritikas, Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto dėstytojas, ilgus metus dirba Šiaulių dailės galerijoje. Tyrinėja postmoderniąją dailę, vizualinę kultūrą, analizuoja ją plačiame šiuolaikinės kultūrologijos ir filosofijos kontekste, yra parašęs keletą knygų. Kuria ir veda temines radijo ir TV laidas, kultūros komentarus.  Rengia savo fotografijų parodas, jau trečią dešimtmetį organizuoja šiuolaikinio meno festivalį „Virus“, nuo 2002 m. – medijų meno festivalį „Enter“.Atlikėjai:

Dalyvauja Rimantas Kmita

Renginį veda Jurgita Žana Raškevičiūtė ir Virginijus Kinčinaitis

Renginio trukmė: 1 val. 45 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje