Vilniaus kamerinis teatras: Žiogo ir Skaičiuotojo nuotykiai

Vilniaus kamerinis teatras: Žiogo ir Skaičiuotojo nuotykiai

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

2021 m. lapkričio 14 d. spektaklis perkeltas į 2022 m. sausio 30 d. Anksčiau pirkti bilietai galios. Pageidaujantys bilietus galite grąžinti iki lapkričio 28 d. kasose, kuriose juos pirkote. Pirkusieji bilietus internetu gali juos grąžinti prisijungę prie savo paskyros www.tiketa.lt

„Žiogo ir Skaičiuotojo nuotykiai (Kelionė į Afriką arba dar kur nors) “ pagal garsaus dailininko K. Kasparavičiaus piešinius ir L.Kavolės tekstus

 

režisierius - Žilvinas Ramanauskas

dailininkai - Brigita Paulauskienė, Žilvinas Ramanauskas

dainų autorius - Žilvinas Ramanauskas

garsų autorė - Rita Mačiliūnaitė

garso režisierė - Deimantė Ponelytė

šviesa - Maksim Semionov

 

trukmė - 60 min.

 

vaidina

 

Skaičiuotojas - Tadas Gudaitis

Žiogas - Zigmantas Baranauskas/Marius Mačiulis

Balbina - Žana Jablonskytė

 

Keliaukime linksmai!

 

Pranešame, kad jūsų laukia kelionė ant didžiausios skrybėlės ryų Lietuvoje! Norėtumėte tokio čiaudulinio sirupo, kurio užgėrę įgytumėte galios nuskristi bet kur, kur tik geidžiate? Kvailas klausimas... Žinoma, kad norėtumėte! Kol kas to galite tik pavydėti nenuoramai Žiogui ir šauniajam Skaičiuotojui. Tiesa, kelionėje svarbiausia - ne jos tikslas, o pati kelionė, kai įvyksta svarbių dalykų. Pavyzdžiui, pakeliui į Afriką keliautoją stabtelėti paskatina gardus skanėstų aromatas ir meilė iš pirmo žvilgsnio. O jei dar pradeda kalbėti šakutė, arbatinis šaukštelis ir didelis šaukštas, tai jau - dar daugiau nei kelionė!

 

„Kelionė į Afriką arba dar kur nors" („Žiogo ir skaičiuotojo nuotykiai“) - tai nuotaikingas ir žaismingas VKT spektaklis, sukurtas pagal šmaikščią to paties pavadinimo rašytojos Loretos Kavolės ir garsaus dailininko Kęstučio Kasparavičiaus pasaką.

 

Spektaklyje pamatysite Žiogą, svajojantį nukeliauti į Afriką, jo bičiulį Skaičiuotoją, mokantį sumažinti daiktus, antį Balbiną, nuolat mezgančią kojines ir kepančią ant liežuvio galo tirpstančius sausainiukus, susipažinsite su paukščių klausytoja, šuniu Telesforu bei pamatysite nuostabų arklio Silverijaus ir karvės Žiedės burbuliukų koncertą. Išgirsite ir gražių dainelių, juokingų istorijų ir patarlių, perfrazuotų posakių, kurie žaismingai ir linksmai primena apie gražias gyvenimo vertybes.

 

Spektaklio receptas: milžiniško šulinio dydžio išradinga, staigmenomis įdaryta scenografija, keistų garsų sauja, geras žiupsnis skaičių, šiek tiek geografijos žinių su humoro pagardais ir daug daug meilės (negailint). Skanaus! Nors, kaip sako senoji ančių patarlė: geriau vieną kartą pamatyti, negu nepamatyti...Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilniaus kamerinis teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: www.vkamerinisteatras.lt

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje