Vidurnakčio poezijos skaitymai Vladas Bagdonas | Purpurinis vakaras

Vidurnakčio poezijos skaitymai Vladas Bagdonas | Purpurinis vakaras

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Vizijos“.

Dalyvauja aktorius Vladas BAGDONAS, atlikėja Živilė MACKEVIČIŪTĖ.

 

Anykščių kultūros centro II aukšto fojė

2021 m. rugpjūčio 21 d., 00:00 val.

 

Kultūros festivalio „Purpurinis vakaras“ Anykščiuose programoje - poetinis-muzikinis akcentas skirtas Vytauto Mačernio 100-osioms gimimo metinėms. Siekiant pažymėti šią sukaktį ir poeto indėlį į Lietuvos kultūrą, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, aktorius, skaitovas Vladas Bagdonas savitai ir įtaigiai, atpažįstamu žemo tembro balsu, pristatys Vytauto Mačernio „Vizijas”. Skaitymuose darniai susipins ir jaunosios atlikėjos Živilės Mackevičiūtės atliekamos dainos poeto tekstais. Intelektuali poezija atvers duris į platų, estetiška, filosofišką kūrėjo pasaulį.

Trukmė: iki 60 min.

Renginys vyks II aukšto fojė.

 

 Renginio trukmė: 60 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Geros muzikos ekspertai, VšĮ

Daugiau informacijos: www.bardai.lt 868584897; vitalijus@bardai.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje