Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio!

Atšauktas lapkričio 5 d. Vido Bareikio akustinio turo PO KAUKE koncertas Ukmergėje. Bilietus galima grąžinti iki lapkričio 19 d. kasose, kuriose buvo pirkti.

Atšauktas spalio 21 d. Vido Bareikio akustinio turo PO KAUKE koncertas Lazdijuose. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki lapkričio 4 d.

Atšauktas spalio 23 d. Vido Bareikio akustinio turo PO KAUKE koncertas Molėtuose. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki lapkričio 6 d.

Atšauktas spalio 30 d. Vido Bareikio akustinio turo PO KAUKE koncertas Tauragėje. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki lapkričio 13 d.

Vidas Bareikis pristato jaukų, itin atvirą akustinį turą “Po kauke”. 

Daugeliui tik su milžiniškomis miniomis gerbėjų, nevaldoma energija bei šou elementais asocijuojamas  Vidas Bareikis savo akustiniame ture žada visai kitokį savo veidą. Tą veidą kurį galima pamatyti nusiėmus “šou kaukę” ir pakvietus klausytojus į muzikinį pokalbį. Turo pavadinimas simbolizuoja ne tik šio laikotarpio privalomą apsaugos atributą - kaukę, bet ir paties turo pagrindinę mintį. Turo koncertuose įvairiuose Lietuvos miestuose Vidas Bareikis pasirodys vienas su pianinu:

“Tokio pobūdžio koncertais pradėjau savo solinę veiklą prieš 6 metus ir labai pasiilgau šio formato. Tokiame pasirodyme ne tik atlieku jaukias ir puikiai klausytojams pažįstamų dainų versijas, bet ir nevengiu pokalbių, improvizacijų ar netikėtų klausimų - atsakymų momentų. Labai laukiu susitikimo su visų miestų klausytojais.”Atlikėjai:

Vidas Bareikis

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vabalo spektakliai, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Mažeikiai, Mažeikių kultūros centras
  • Balandžio 9 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
70 d. 13 val. 56 min.
13,65 € 27,30 €
Pirkti
PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Utena, Utenos kultūros centras
  • Balandžio 18 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
72 d. 12 val. 59 min.
16,30 € 32,60 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje