Valentino dienos kulinariniai mokymai su Matteo Covacci

Valentino dienos kulinariniai mokymai su Matteo Covacci

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Ieškote romantiškos idėjos Valentino dienai? Tuomet maisto gaminimas su mylimu žmogumi ir mūsų šefu Matteo Covacci yra būtent tai ko Jums reikia.  Startuosite su ypatingais burokėlių arancini rutuliukais, mėgausitės jautienos file, o vakarą vainikuos Lavos tortas su pasifloro vaisiais. O po mokymų gausite visus receptus su kuriais galėsi toliau eksperimentuoti savoje virtuvėje! 

Svarbu: dalyvis privalo turėti Galimybių pasą. 

Mokymai vyksta anglų kalba. 

www.gianlucademarco.lt

 

 Atlikėjai:

Matteo Covacci

Renginio trukmė: 3 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kulinarijos studija, UAB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje