Vaido dažasvydis Panevėžyje

Vaido dažasvydis Panevėžyje

Pasirodymai:

Galioja


12

mėn.

Vaido dažasvydis Panevėžyje

Panevėžys, Panevėžys

nuo 10,00 €

INFORMACIJA: Išbandyti šią pramogą galite dar lapkričio mėnesį. Paslauga bus teikiama ne daugiau 6 ir ne mažiau 4 asmenų grupei, laikantis saugumo reikalavimų dėl COVID-19.

------------------------------

Aktyvus ir kupinas azarto laisvalaikis gryname ore padės pajusti kovotojo dvasią ir linksmai praleisti laiką! Dovanokite azartišką kovą su priešininkais ir savimi pačiu!

Dėl sąžiningumo ir dalyvių saugumo, žaidimą prižiūrės teisėjas. Esant grupei, paslaugos teikėjas gali atvykti ir į pasirinktą vietą.

 

Atvykusiems žaidimo metu bus suteikti:

•            dažasvydžio kamuoliukai;

•            dažasvydžio ginklai (Tipmann);

•            apsauginiai rūbai, pirštinės ir apsauginės kaukės su dvigubu stiklu (jeigu yra poreikis, paslaugos teikėjas suteiks ir apsauginę liemenę).

Papildomos naudos:

·       nemokama parkavimo aikštelė;

·       nemokama pavėsinė;

·       tualetas;

·       laužavietė su malkomis.

Įsigijus kuponą, galėsite pasirinkti iš trijų siūlomų poligonų žaidimų organizavimui:

1.       Daugiau skirtas vaikams, nes juos galime vizualiai matyti žaidžiančius. Tai poligonas ant šienaujamos pievelės iš didelių padangų, medinių užtvarų ir namelių su šaudymo bokšteliais. Šis poligonas puikiai tinka ir suaugusiems. Prie jo rasite: WC, pavėsinę, stalą, šašlykinę, rietuvę malkų. Antra pavėsinė statoma su atskira šašlykine. Taip pat žaidėjams galima užsisakyti rusišką pirtelę su dideliu prieškambariu ir dideliu tvenkiniu, be miegamųjų vietų.

Adresas: Miežiškių seniūnija, Pučekų kaimas (10 km nuo Panevėžio riboženklio, senu Vilniaus keliu link Raguvos).

2.       Poligonas su retintu augalotu mišku ir jame esančiais pastatais. Skirtas daugiau suaugusiems, bet galima ir vaikams su tėvų priežiūra. Šalia jo rasite didelį stalą su sėdimosiomis vietomis, laužavietę su malkomis, WC. Netoli - švariausia upė maudynėms Lietuvoje.

Adresas: Paliūniškio seniūnija, Vynsodės viensėdis, kitaip vienkiemis (10 km nuo Panevėžio riboženklio, Kupiškio link).

3.       Poligonas skirtas fanatikams ar natūralistams. Tai natūralus miškas - pušynas su augančiomis eglutėmis, senomis duobėmis puikiai tinkantis papildomam maskavimuisi. Šalia šio poligono rasite labai didelę ir talpią pavėsinę su stalu ir suolais, laužavietę su malkomis, WC. Galima užsisakyti mobilią pirtį ar mobilų kubilą.

Adresas: Paliūniškio seniūnija, Žaliosios giria.

Į visus poligonus vykstama kartu susitikus sutartoje vietoje. Nuvykus - žaidėjai perrengiami, pravedamas instruktažas, išdalinama įranga, pravedami komanduojami ir instruktoriaus stebimi žaidimai.Apranga
Rekomenduojama patogi apranga ir avalynė.

 

Būtina išankstinė registracija
Tel.: +370 682 46722 arba el. paštu info@vaidodazasvydis.lt

 

Dalyvių amžius
Nuo 12 metų su tėvų priežiūra ar raštišku sutikimu.

 

Kita svarbi informacija
Rekomenduojame susiburti mažiausiai 6 asmenų grupę dažasvydžio žaidimui, daugiausiai – 30. Taip pat galime pasiūlyti atvykusiems keliems asmenims prisijungti prie jau suformuotų grupių žaisti.

 

Kuponas galioja
12 mėn.

 

Kuponas skirtas
1 asmeniui

 

Oro sąlygos
Oro sąlygos įtakos neturi, išskyrus žiemos periodu iki -10 laipsnių šalčio.

 

Paslaugos teikimo laikotarpis
Visus metus

 

Trukmė
Laikas derinamas individualiai.

 

Vieta
10-11 km nuo Panevėžio (priklausomai nuo pasirinkto poligono)

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Organizatorius: Bronė Gražina Jaškūnienė

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Paslaugos teikėjas prisiima visišką atsakomybę dėl, paslaugos, jos kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie ją. TIKETA yra kuponų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje