Vaidas Baumila: Naujieji metai

Vaidas Baumila: Naujieji metai

Pasirodymai:

12-31

penktadienis


18:00

Vaidas Baumila: Naujieji metai

Vilnius, PIRKLIŲ KLUBAS

nuo 29,00 €

12-31

penktadienis


21:30

Vaidas Baumila: Naujieji metai

Vilnius, PIRKLIŲ KLUBAS

nuo 29,00 €

 

Sakoma, kad kaip sutiksi Naujuosius metus, tokie jie ir bus. Šiemet milžiniško populiarumo sulaukusio kūrinio „Kunigunda“ atlikėjas Vaidas Baumila kviečia 2022-uosius metus pasitikti kartu ir kaip niekada garsiai! Dainininkas išskirtinėje sostinės erdvėje, „Pirklių klube“, paskutinį metų vakarą savo ištikimiausiems gerbėjams surengs du vienintelius gyvo garso koncertus šią žiemą.

„Ši ypatingai sėkminga vasara mane dar labiau suartino su klausytojais, kurių gretos, jaučiu, tikrai išsiplėtė. Tad man bus ypatingai malonu susitikti su savo ištikimiausiais gerbėjais, kurie prisijungs prie jaukaus Naujųjų metų sutikimo koncerto“, – į šventinį renginį savo klausytojus kviečia V. Baumila.

Naujametinėje programoje paskutinį kartą šiais metais itin garsiai nuskambės vasariškas V. Baumilos hitas „Kunigunda“ ir kitos publikos jau pamėgtos dainos. Šventinę atmosferą jaukiais akordais taip pat kurs sentimentaliausios kalėdinės melodijos. Koncertuose publikos laukia ir išskirtinė galimybė išgirsti naujausių atlikėjo kūrinių premjeras. Po antrojo koncerto, vidurnaktį, šventė persikels į „Pirklių klubo“ terasą, kur virš sostinės stogų stebėsime fejerverkus ir sveikinsime vieni kitus su Naujaisiais metais!

Koncerto laikai:

18 val. – Vaidas Baumila: Naujieji metai

21:30 val. – Vaidas Baumila: Naujieji metai

Susitikime jau labai greitai!

Vietų kiekis ribotas, bilietai brangs.Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE (iki 5 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos.).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilnius Arts, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: maisto produktus, alkoholinius gėrimus, šaunamuosius ginklus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje