UEFA draugiškos rungtynės Lietuva – Kuveitas

UEFA draugiškos rungtynės Lietuva – Kuveitas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Įėjimas tik su Galimybių pasu. Renginio metu privaloma dėvėti apsauginę veido kaukę.

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė kalendorinius metus užbaigs lapkričio 15 dieną kontroline akistata su Kuveito nacionaline komanda. Patekimas į rungtynes – nemokamas, tad kviečiame užpildyti Vilniaus LFF stadioną. Rinktinė visus šiuos metus net ir sunkiais momentais jautė gausų palaikymą, tad tokio pat jo tikisi ir paskutinėse metų rungtynėse. Būkite kartu su komanda!Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos futbolo federacija, Asociacija

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje