„Traversées“ | Trupė „Théâtre de l’Entrouvert“ (Prancūzija) | „Materia Magica“ 2021

„Traversées“ | Trupė „Théâtre de l’Entrouvert“ (Prancūzija) | „Materia Magica“ 2021

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Atšaukti rugpjūčio 8 d. „Traversées“ | Trupės „Théâtre de l’Entrouvert“ (Prancūzija) | „Materia Magica“ 2021 pasirodymai. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2021 rugpjūčio 22 d.

Spektaklis vaikams nuo 12 m. ir suaugusiesiems
Laisva Patrick’o Kermann’o teksto „Ribos“ interpretacija

Režisierė, scenografė – Élise Vigneron
Tekstai: Patrick Kermann „Ribos“, Élise Vigneron
Kostiumų dailininkė – Nadine Galifi
Garso dailininkai: Pascal Charrier, Julien Tamisier
Vaizdo menininkas – Eduardo Gomes de Abreu
Vyr. inžinierius – Aurélien Beylier
Prodiuserė, komunikacijos specialistė – Lola Goret


Premjera – 2010 m. (nacionalinei publikai), 2020 m. (užsienio publikai)
Nuotraukų autorius – Christophe Loiseau


„Traversées“ – tai vizuali kelionė, paveikslų serija, primenanti pačios būties fragmentus, prisiminimų nuotrupas... Šis spektaklis lydi žiūrovus tamsoje, atveria jiems duris, transformuoja ir į kiekvieną įkvepia gyvybę iš skirtingų pasaulių. Išorinis peizažas susijungia su dekoracijomis, prasiplečia ribos tarp tikrovės ir pasakos, tarp matomo ir nematomo, ir mes patenkame į pasaulį tarp pasaulių. Šios pasaulių sankryžos vidury atsiveria bendra intymumo erdvė. Prie kiekvienos naujos ribos žmonės susivienija, kad patirtų perėjimą, prisiliestų prie trapaus buvimo pasaulyje momento.

Trupė „Théâtre de l’Entrouvert“ 2009-ais metais įkurta menininkės Elise Vigneron. Spektaklyje „Traversées“ savo soliniu pasirodymu ji pradeda plastikinėms instaliacijoms artimą vizualinį naratyvą, sujungdama pagrindinius elementus (vandenį, žemę, ugnį ir orą) su nemaloniais, nerimą keliančiais vaizdais. 2011-ais metais šis pasirodymas pelnė apdovanojimą už novatorišką formą Leridos tarptautiniame festivalyje Ispanijoje. 2020-ais pasirodymas buvo sukurtas iš naujo, šįkart jau užsienio žiūrovams. 
 Atlikėjai:

Elise Vigneron

Gérard Vigneron

Hélène Barreau

Philippe Lalliard

Renginio trukmė: 50 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 2 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos lėlių teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: Maistą ir gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje