TILIDŪDA - teatralizuotas koncertas vaikams

TILIDŪDA - teatralizuotas koncertas vaikams

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Tilidūda“ grįžta pas vaikus!

 

„Tilidūda“ grįžta pas mažuosius savo gerbėjus. Dūdą pametęs Jonas, jo mama, tėtis ir kiškiai linksmins visus smagiomis dainelėmis ir šokiais pačiu šventiškiausiu laiku – tarp Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų.

 

Šventiniai „Tilidūda“ parodymai: gruodžio 29 d., 18 val. – Vilniuje, „Multikino“ kino teatre; 30 d., 18 val. – Kaune, VDU didžiojoje salėje.

 

„Tilidūda“ – teatralizuotas koncertas pagal garsiausias lietuviškas daineles („Tindi rindi riuška“, „Du gaideliai“, „Žvirblio puota“ ir kt.). Jame pasakojama istorija apie berniuką Joną, kuris nenorėjo groti dūda ir ji įsižeidusi pabėgo.

 

Žinomas ir mėgiamas daineles koncerte atlieka patys „Tilidūda“ kūrėjai: dainuoja Aistė Smilgevičiūtė (mama), dainuoja ir gitara groja Rokas Radzevičius (tėtis), dainuoja ir kazoo instrumentu groja jų sūnus Eivydas (Jonas). Koncerte groja ir šoka kiškiai Ignotas ir Baltrus. Jie irgi dainingos Radzevičių šeimos atžalos: Ugnius (būgnai) ir Rapolas (klavišiniai, šokis).

 

„Tilidūdos“ dainelės tokios populiarios, kad vaikai žino jas mintinai ir dainuoja ne tik namuose, bet ir darželiuose, mokyklėlėse. Su „Tilidūda“ jau ne viena karta užaugo ir vyresnieji broliai ir seserys dabar į koncertus atveda mažuosius.

 

„Tilidūda“ dainelės didžiulio populiarumo sulaukė, nes jos ne tik linksmos ir smagiai aranžuotos, bet ir lavina mažųjų kalbą ir vaizduotę, padeda formuoti jų tautinį identitetą, puoselėti lietuvybę. „Tilidūda“ – moko visus, didelius ir mažus, išminties, gėrio, grožio.Renginio trukmė: 50 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 2 metų neužimant papildomos vietos).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Teatro dienos, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje