TIKETA DOVANŲ ČEKIS

TIKETA DOVANŲ ČEKIS

Pasirodymai:

Galioja


12

mėn.

TIKETA DOVANŲ ČEKIS

Lietuva, Lietuva

nuo 11,20 €

Viename dovanų čekyje telpa visos dovanų idėjos. Nuo šiol ne tik renginiai bet ir šimtai kuponų nuotykiams, grožiui ir poilsiui bei net 12 mėnesių galiojimas. Pramogų ekspertai rekomenduoja TIKETA dovanų čekį.

Pasveikinkite mylimą žmogų saugiai ir greitai – rinkitės TIKETA dovanų čekį. Patogu, paprasta ir saugu įsigyti bei padovanoti internetu. Galite rinktis skirtingų verčių dovanų čekius, kurių kiekvienas per 12 mėnesių nuo įsigijimo datos galės būti iškeistas į bilietus į bet kurį „Tiketa“ platinamą renginį ar pramogą. Negana to, galima pasirinkti norimai progai labiausiai tinkantį dovanų čekio šabloną ir taip dovaną padaryti dar ypatingesnę.

 

DOVANŲ ČEKIO BENDROSIOS TAISYKLĖS

1. Dovanų čekis galioja Bendrovės platinamiems bilietams į renginius įsigyti arba Bendrovės platinamiems paslaugų, kurias teikia kiti asmenys, kuponams įsigyti.

2. Dovanų čekis suteikia teisę asmenims (pirkėjams) įsigyti Bendrovės platinamus bilietus į renginius arba kuponus tam tikroms kitų asmenų teikiamoms paslaugoms už pinigų vertę (be taikomo Bendrovės paslaugos mokesčio), kuri nurodyta Dovanų čekyje.

3. Dovanų čekio nominalai: 10 € ; 20 € ; 30 € ; 50 € ; 70 € ; 100 €.

4. Dovanų čekiams taikomas Bendrovės paslaugos mokestis – 1,20 € kiekvienam Dovanų čekiui.

5. Dovanų čekis nėra grąžinamas arba keičiamas į pinigus.

6. Dovanų čekis gali būti perduotas trečiajam asmeniui.

7. Dovanų čekį panaudoti galima tik vieną kartą.

8. Nepanaudotas Dovanų čekio vertės likutis negrąžinamas.

9. Perkant Dovanų čekius, PVM sąskaita - faktūra neišrašoma, pirkėjui pageidaujant išrašomas priėmimo - perdavimo aktas.

10. Dovanų čekio turėtojas visiškai atsako už Dovanų čekio saugumą. Bendrovė neatsako už Dovanų čekio praradimą. Jeigu Dovanų čekis yra sugadintas (pvz.: pažeistas brūkšninis kodas, suplėšytas ar pan.), Dovanų čekiu atsiskaityti negalima.

11.  Dovanų čekio galiojimo pradžios ir pabaigos data nurodoma ant Dovanų čekio. Pasibaigus Dovanų čekio galiojimo laikui, jų galiojimas nepratęsiamas, Dovanų čekiu atsiskaityti negalima, paslauga nėra suteikiama ir pinigai negrąžinami.

12. Bendrovė pasilieka teisę keisti šias Dovanų čekio naudojimo taisykles. Dovanų čekio turėtojui atsiskaitant Dovanų čekiu, perkant bilietus arba paslaugų kuponus, taikomos taisyklės, galiojusios Dovanų čekio pirkimo momentu, išskyrus kasų, kuriose galima atsiskaityti dovanų čekiu, sąrašą. Atsiskaityti dovanų čekiu galite tose kasose, kurių sąrašas Bendrovės yra nurodomas atsiskaitymo dovanų čekiu dieną.

 

DOVANŲ ČEKIO PIRKIMO IR NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Įsigydami Bendrovės Dovanų čekį, Jūs patvirtinate, kad susipažinote su Bendrovės Dovanų čekio naudojimo taisyklėmis.

1. Dovanų čekius galite įsigyti internetu www.tiketa.ltarba visose Bendrovės kasose, kurių sąrašas pateikiamas interneto adresu: https://www.tiketa.lt/kasos

2. Dovanų čekiais galite atsiskaityti, pirkdami bilietus arba paslaugų kuponus internetu www.tiketa.lt arba pagrindinėse Bendrovės kasose:

• „Avia Solutions Group“ arena, Ozo g. 14, Vilnius;

• Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Gedimino pr. 4, Vilnius;

• „Cido“ arena, Parko g. 12, Panevėžys;

• Klaipėdos dramos teatras, Teatro g. 2, Klaipėda.

Kitose Bendrovės kasose Dovanų čekiais atsiskaityti negalima.

3. Dovanų čekį reikia išnaudoti vieno apsipirkimo metu.

4. Jeigu, atsiskaitant Dovanų čekiu, įsigyjamų bilietų/ paslaugos kaina yra mažesnė už Dovanų čekyje nurodytą sumą, skirtumas negrąžinamas.

5. Jeigu, atsiskaitant Dovanų čekiu, įsigyjamų bilietų/ paslaugų kaina yra didesnė už Dovanų čekyje nurodytą sumą, Pirkėjas sumoka skirtumą.Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Tiketa, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

„ĮSTRIGĘ“ | Klaipėdos Jaunimo teatras | Dalios Tamulevičiūtės festivalis

  • Varėna, Varėnos kultūros centras
  • Spalio 21 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 4 val., 2 pertraukos.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 22 val. 2 min.
10,80 € 18,00 €
Pirkti
LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 21 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 22 val. 47 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje