SVEČIAI IŠ LENKIJOS XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

SVEČIAI IŠ LENKIJOS XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Pasirodymai:

07-08

penktadienis


18:00

SVEČIAI IŠ LENKIJOS XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Kaunas, Kauno valstybinė filharmonija

nuo 11,20 €

„BALTIC NEOPOLIS“ ORKESTRAS (Lenkija)

Meno vadovas Vasko Vassilev, vadovė Emilia Goch Salvador

Solistai:

EMANUEL SALVADOR (smuikas, Portugalija)

AGNIESZKA SAWICKA (smuikas, Lenkija)

EMILIA GOCH SALVADOR (altas, Lenkija)

PIOTR WIĘCŁAW (violončelė, Lenkija)

Programoje:

Paweł Łukaszewski – „Neopolis Concerto“ smuikui ir styginių orkestrui

Marcelo Nisinman – 13 variacijų lenkų melodijos tema smuikui, violončelei ir styginių ansambliui Mikołaj Piotr Górecki – „Antroji erdvė“ styginių kvartetui ir styginių orkestrui

Wojciech Kilar – „Orawa“ styginių orkestrui

 

Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida bilietams. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Renginio dieną nuolaidos netaikomos. Prie įėjimo į renginį kartu su bilietu bus prašoma pateikti nuolaidą patvirtinantį atitinkamą dokumentą – galiojantį pensininko, neįgaliojo, studento, moksleivio pažymėjimą ar kitą dokumentą su nuotrauka ir nurodyta gimimo data. Renginio dieną nuolaidos netaikomos. 

 

„Baltic Neopolis“ orkestras (BNO), 2015 m. pelnęs „Fryderyk“ apdovanojimą geriausio kamerinės muzikos albumo kategorijoje, yra 2008 m. jaunų menininkų iš Ščecino įkurtas styginių kamerinis orkestras. Nuo to laiko orkestras surengė šimtus koncertų, pelnė tarptautinį klausytojų ir kritikų pripažinimą, surengė koncertus įvairių Europos ir Azijos šalių koncertų salėse. BNO meninį identitetą formavo daugybė muzikos asmenybių, iš kurių didžiausią įtaką kolektyvui padarė pasaulinio garso smuikininkas ir koncertmeisteris Vasko Vassilevas, kuris nuo 2015 m. yra kolektyvo meno vadovas. Kasdien orkestrui vadovauja altininkė Emilia Goch Salvador. Jos pastangomis kolektyve groja geriausi Lenkijos instrumentalistai, dalyvaujantys nacionaliniuose ir tarptautiniuose muzikiniuose projektuose.

Įvertintas Lenkijoje, Europoje ir pasaulyje, kolektyvas nuolat ieško naujų muzikinių idėjų, bendradarbiauja su garsiais kompozitoriais ir menininkais. Orkestro diskografijoje – aštuonios kompaktinės plokštelės.

„Interpretacijos gylis, atida kiekvienai detalei bei žėrintis atlikimas“ – toks anot kritikų „Baltic Neopolis“ orkestro braižas, tad kviečiame susipažinti su šiuo kūrybingu kolektyvu ir Jus!

Koncerto partneriai – Lenkų institutas Vilniuje ir Lenkijos Kultūros ministerija

 

Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 Renginio trukmė: 1 val. 30 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje