Svarainio saulė (Skalvija)

Svarainio saulė (Skalvija)

Pasirodymai:

11-01

sekmadienis


18:00

Svarainio saulė (Skalvija) Kino klasikos vakarai

Vilnius, Skalvijos kino centras

nuo 5,85 €

1990-ųjų ruduo, Madridas. Tapytojas Antonio Lópezas García diena iš dienos tapo sirpstantį svarainio medį savo sode, tapusiame jo darbo studija. „Visa visata sutelpa viename medyje“, – yra sakęs menininkas, kūryboje vis sugrįžtantis prie svarainio temos, tačiau šįsyk drobėje jis mėgina atvaizduoti saulės spindulius, mirgančius tarp medžio lapų. Jam, smulkmeniškam realistui, užduotis pagauti šviesą pasirodo esanti beveik neįmanoma. Tapytojas, stebimas kamerų, ramiai ir kantriai taikosi prie nepastovios saulės, prasto oro ir nepaliaujamai bėgančio laiko, pastebimo iš šakų, svyrančių nuo vis sunkesnių svarainių. Atėjus žiemai, sunokę vaisiai padeda tašką tapytojo paveikslui nukrisdami ant žemės.

Šis dienoraštį primenantis filmas sukurtas be profesionalių aktorių, numatyto biudžeto ar scenarijaus. Kažkur tarp fikcijos ir dokumentikos, filmas tyrinėja kūrybinio proceso paslaptį ir fiksuoja menininko akistatą su laiku – nokstantys svarainiai liudija ir paties tapytojo gyvenimo saulėlydį.

Tai trečiasis ispanų režisieriaus Victoro Erice’s, lyginamo su amerikiečiu Terrence’u Malicku, darbas. „Svarainio saulė“ pelnė pagrindinį Žiuri ir Kritikų apdovanojimus Kanų kino festivalyje, o „TIFF sinematekos“ programoje buvo išrinktas geriausiu dešimtmečio filmu. N-13Atlikėjai:

rež. Víctor Erice

Renginio trukmė: 2 val. 13 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 20 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skalvijos kino centras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje