„Sutitikimas su Nijole Oželyte. Kalbina Rytis Zemkauskas. | Purpurinis vakaras“

„Sutitikimas su Nijole Oželyte. Kalbina Rytis Zemkauskas. | Purpurinis vakaras“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Susitikimas su Nijole Oželyte. Kalbina Rytis Zemkauskas.

 

Kultūros festivalio „Purpurinis vakaras“ Anykščiuose renginių įvairovę papildys susitikimas su aktore, Nepriklausomybės akto signatare, visuomenininke Nijole Oželyte - moterimi, kurios galima klausytis ištisas valandas, kuri gali pasisakyti įvairiausiais klausimais ir kuri turi nuomonę įvairiausiomis temomis. Tik šįkart kalba eis apie pačią Nijolę.

Pokalbį moderuos žurnalistas Rytis Zemkauskas. Jame neišvengiamai bus paliestos kelionių temos, Nijolės pomėgiai, prisiminti aktorės vaidmenys kino filmuose, tikėtina, kad garsi pašnekovė atskleis kokią radijo laidą ji vis dar svajoja vesti bei kodėl televizinis etapas, kaip ir aktorystė, nekelia nostalgijos. O gal visgi kelia? Išsvajotas Salomėjos Nėries vaidmuo vis dar nesuvaidintas...

Susitikimas vyks 2021 m. rugpjūčio 21 d. 14 val. Anykščių kultūros centre.

Bilietų skaičius ribotas.

 

 Renginio trukmė: 60 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Geros muzikos ekspertai, VšĮ

Daugiau informacijos: www.bardai.lt 868584897; vitalijus@bardai.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje