Šunyčiai gelbėja Cipoletę

Šunyčiai gelbėja Cipoletę

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

INFORMACIJA BILIETŲ TURĖTOJAMS

Laikantis atnaujintų Vyriausybės reikalavimų renginiams, parodyti spektaklio "Šunyčiai gelbėja Cipoletę" spalio 18 d. 12 val. visiems žiūrovams vienu  metu fiziškai neįmanoma, todėl renginys bus rodomas du kartus - spalio 18 d. 12 val. ir 15 val.

Žiūrovai įsigiję bilietus 2, 4, 6, 8, 10  eilėse spektaklyje laukiami nuo 15 val. 

Atvykus į spektaklį visiems žiūrovams bus priskirtos naujos vietos laikantis visų saugos reikalavimų.

Jei žiūrovams, įsigijusiems bilietus 2, 4, 6, 8, 10 eilėse naujas spektaklio laikas yra netinkamas, prašome apie tai informuoti organizatorių el. paštu: info@markmedia.lt.

Žiūrovus, kurie jau kreipėsi dėl kuponų išdavimo, prašome ignoruoti šį laišką.

Kilus klausimams, prašome susisiekti el. paštu: info@markmedia.lt.

Organizatorius atsiprašo už nesklandumus!

Renginys Kaune, turėjęs vykti kovo 29 d. 12 val. (vėliau perkeltas į gegužės 17 d. 12 val.) perkeliamas į spalio 17 d. 12 val. “Girstučio” kultūros centrą. 

Renginys Vilniuje, turėjęs vykti kovo 28 d. 12 val. (vėliau perkeltas į gegužės 16 d. 12 val.) perkeliamas į spalio 18 d. 12 val. ir 15 va. Vilniaus kamerinį teatrą.

 

Atkreipiame dėmesį, kad žiūrovai į perkeltus renginius bus įleidžiami su tais pačiais bilietais, jų keisti nereikia. Dėl saugaus atstumo tarp žiūrovų užtikrinimo, vietos gali šiek tiek keistis. 

Jeigu data, į kurią perkeliamas renginys, Jums netinka, ne vėliau kaip iki 2020 m. rugsėjo 22 d. turite kreiptis į organizatorių el. p. adresu info@markmedia.lt, kad Jums būtų išduodamas tos pačios vertės kuponas pasirinktam organizatoriaus vykdomam renginiui. Atkreipiame dėmesį, kad kuponas bus atsiunčiamas per 30 dienų nuo prašymo atsiuntimo. Kuponas suteikiamas kiekvienam bilietui atskirai ir jam netaikomi jokie mokesčiai. Jeigu per 12 mėn. kupono nepanaudosite, galėsite per 14 dienų nuo kupono galiojimo pabaigos kreiptis į organizatorių ir susigrąžinti pinigus.

 

Taip pat galite pasikeisti bilietus į naujai pastatytą interaktyvų spektaklį „Žaislų istorijos“. Daugiau info apie spektaklį rasite artimiausiu metu Tiketos puslapyje..

Kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis individualiai el. paštu info@markmedia.lt.

 

Nerealiųjų šunyčių komanda ir vėl atkeliauja į Lietuvos sales susitikti su savo mažaisiais gerbėjais. Niekam ne paslaptis, kad šunyčiai gelbėtojai yra vieni iš mylimiausių vaikų herojų visame pasaulyje. 

Ar gal taip būti, kad net šunyčiams būna nuobodžių dienų? Kaip jų geriausias komandos draugas Raideris išsprendžia šią problemą? Kokie pavojai bei iššūkiai laukia šunyčių beieškant dingusios vištelės? Ir ar pavyks pergudrauti pačius pavojingiausius jūrų piratus bei alkaną ryklį? 

Atsakymus sužinosite pamatę šį šou, kupiną nepaprastų herojų, muzikos, šviesos efektų, interaktyvių užduočių bei video projekcijų.

Vaikams iki 3 m. (neužimant papildomos vietos, su suaugusiojo priežiūra) įėjimas nemokamas!Renginio trukmė: 1 val. 30 min., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 3 m. (neužimant papildomos vietos, su suaugusiojo priežiūra)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Markmedia, VšĮ

Daugiau informacijos: info@markmedia.lt.

Draudžiama įsinešti: kas gali būti nesaugu kitiems renginio žiūrovams ir dalyviams.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Low Air: FEEL-LINK

Low Air: FEEL-LINK

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Lapkričio 4 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 40 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 19 val. 14 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

  • Ukmergė, Ukmergės kultūros centras
  • Lapkričio 5 d., 18:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
4 d. 19 val. 1 min.
9,12 € 15,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje