Steamboat (Skalvija)

Steamboat (Skalvija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Seniausias Lietuvoje šiuolaikinės muzikos festivalis „Druskomanija“ šiemet prasideda kino seansu. Nuo 2004 m. festivalio vaizdus kamera fiksavo ilgametis „Druskomanijos“ liudininkas kompozitorius Gintaras Sodeika. Jo dokumentinis filmas, arba, anot autoriaus, videodienoraščiai, leidžia geriau suprasti patį „Druskomanijos“ fenomeną. Filme „Steamboat“ G. Sodeika įamžino koncertų akimirkas, pertraukas tarp koncertų, laisvalaikį festivalių metu, futbolo rungtynes, popietinius ir vakarinius afterius bei, žinoma, kelionę garlaiviu į Liškiavą.

„Steamboat“ (garlaivis) mus perkelia į Druskininkus, kur be jokio tikslo ir plano apie dvidešimt metų kišenine kamera fiksavau seniausio Lietuvoje ir vis dar tebegyvo šiuolaikinės muzikos festivalio akimirkas. Į kadrą daugiausiai pateko užkulisiniai festivalio epizodai, nes jie, matyt, man buvo įdomiausi. Pabandžiau parodyti, kaip keitėsi festivalis, kaip keitėmės ar nesikeitėme mes patys, ieškojau tarpdisciplininio meno daigų ir kaip jie prigyja kompozitorių ir muzikologų kūryboje, bendruomenėje, na... patys suprantate – nieko rimto... Ar galima videokamera užfiksuoti orą, kuriuo kvėpavome daugybę gegužių Druskininkuose? Kažkada nutariau pabandyti...“ – Gintaras Sodeika. N-7Atlikėjai:

rež. Gintaras Sodeika

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 20 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skalvijos kino centras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Premjera! Mamos sūnus (rež. Loreta Vaskova) Vilniaus miesto teatras Atviras ratas

Premjera! Mamos sūnus (rež. Loreta Vaskova) Vilniaus miesto teatras Atviras ratas

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Rugsėjo 29 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 2 val. 21 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
SKRAIDYK. LIETUVA 2020 spalio 1 d. - 2020 gruodžio 31 d.

SKRAIDYK. LIETUVA 2020 spalio 1 d. - 2020 gruodžio 31 d.

  • Vilnius, Katedros aikštė
  • Spalio 1 d., 00:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 22 val. 49 min.
10,75 € 21,50 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje