Somato – emocinis masažas

Somato – emocinis masažas

Pasirodymai:

Galioja


12

mėn.

Somato – emocinis masažas

Panevėžys, Vasario 16-osios g. 3, Žmogaus studija

nuo 30,00 €

Kūne mūsų emocijos atsispindi 3 kūno dalyse – tai galva, priekinis ir nugarinis kūno paviršius.

Galva – tai psichologinis lygmuo; priekinis kūno paviršius – tai organų lygmuo; nugarinė dalis  (raumenų-kaulų sistema).

Šiame somato seanse bus dirbama su minkštaisiais kūno audiniais (raumenimis), rankų, kojų, nugaros ir galvos srityse. Judesiai labai malonūs, pasikartojantys, ramūs ir lėti. Seanso metu žmogus giliai atpalaiduojamas, panirstama į gilias meditatyvines būsenas, tai gilus poilsis, suteikiantis išsilaisvinimą nuo kūno įtampų.

Prisilietimai padeda suvokti kūno ribas ir formą; prisilietimai stimuliuoja sąmonę, pvz. galima nepastebėti įtampos arba sudirgimo, kol kažkas nepalies blauzdos, kaklo, peties ar apatinės nugaros dalies. Jūs gaunate nauja informaciją apie savo kūną. Tai įgalina naują pasirinkimą ir jį stimuliuoja. Lygiai taip pat jūs galite nežinoti, kurį kūno vieta jaučiasi gerai ir patogiai, kol jūsų nepalietė ir kol nuo to nepajutote malonumo.Būtina išankstinė registracija
Užsiregistruoti galite tel. +37068260221 arba el. paštu rita@zmogausstudija.lt

 

Dalyvių amžius
Nuo 16 metų

 

Kita svarbi informacija
Neatvykus į paslaugą ir nepranešus iš anksto, paslauga laikoma atlikta

 

Kuponas galioja
12 mėn.

 

Kuponas skirtas
1 asmeniui

 

Trukmė
1 val. 20 min.

 

Vieta
„Žmogaus studija“, Žaliasis kambarys, Vasario 16-osios g. 3, Panevėžys

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Organizatorius: Žmogaus studija, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Paslaugos teikėjas prisiima visišką atsakomybę dėl, paslaugos, jos kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie ją. TIKETA yra kuponų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje