Šokolado rinkiniai jums į namus

Šokolado rinkiniai jums į namus

Pasirodymai:

Šokolado rinkiniai jums į namus (kuponas galioja iki 2020 12 15)

Lietuva, Lietuva

nuo 18,00 €

Kavinės „Šokoladinė“, įsikūrusios Kauno senamiestyje, šokolado meistrai šiam laikotarpiui sukūrė keletą šokoladinių gaminių rinkinių, kurie pradžiugins Jus ar Jūsų artimus žmones, kolegas. Šie rinkiniai puikiai tiks pasveikinti švenčių proga ar papuošti Jūsų šventinį stalą:

Pirmas rinkinys (su pristatymu į paštomatą): vidutinio dydžio rankų darbo saldainių rinkinys, kuriame patys populiariausi skoniai: čili, pelėsinio sūrio, šampano su auksu, raudono vyno, žalios arbatos, romo, maskarponės sūrio, mangų ir pasiflorų, marcipano įdarai;

Antras rinkinys (atsiėmimas M.Daukšos 48-1, Kaunas): juodo šokolado fondiu su vaisių asorti, zefyriukais ir čiuromis;

Trečias rinkinys (su pristatymu į paštomatą): Juodo šokolado eglutė su papuošimais.

Priklausomai nuo rinkinio, kurį išsirinksite į kainą yra įskaičiuotas pristatymas į namus (paštomatu) arba atsiėmimas kavinėje „Šokoladinė“ (M. Daukšos 48-1, Kaunas).Būtina išankstinė registracija
Užsiregistruoti galite tel. +37068642840

 

Kuponas galioja
Iki 2020 12 15

 

Kuponas skirtas
2 asmenims

 

Vieta
Priklausomai nuo pasirinkto kupono, rinkinys bus pristatytas į paštomatą arba atsiimti galėsite Šokoladinėje (M.Daukšos 48-1, Kaunas)

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Organizatorius: UAB SALDITA

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Paslaugos teikėjas prisiima visišką atsakomybę dėl, paslaugos, jos kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie ją. TIKETA yra kuponų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje