Šokio teatras „Dansema“ | Šokio spektaklis vaikams 5-10 metų „Pasaulio sutvėrimas pagal vaikus“

Šokio teatras „Dansema“ | Šokio spektaklis vaikams 5-10 metų „Pasaulio sutvėrimas pagal vaikus“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Pasaulio sutvėrimas pagal vaikus – tai Dansemos ir Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos kūrybinis edukacinis šokio projektas. Jo metu Dansemos šokėjai kartu su asociacijai priklausančių šeimų vaikais spektaklio metu improvizuoja ir judesiu perteikia savitą pasaulio sukūrimo istoriją: nuo didžiojo sprogimo ir žvaigždžių kosmose, Saulės ir Žemės, nakties ir dienos iki debesų danguje ir lietaus, žuvų jūroje ir paukščių, gyvūnų ir žmonių. Tai puiki galimybė vaikams, neturintiems išankstinės šokio patirties,  kartu su profesionaliais šokėjais bendradarbiauti, kurti ir šokti scenoje.

Šį projektą Dansema jau yra įgyvendinusi Vilniuje su Vilniaus Šilo mokyklos mokiniais, Briuselyje, Ramaloje, Jeruzalėje, Hebrone, Kijeve ir Šanchajuje.

Idėjos autorė ir choreografė Birutė Banevičiūtė

Kompozitorė Rasa Dikčienė

Kostiumų dailininkė Indrė Pačėsaitė

Šviesų dailininkas Ignas Lungevičius

Spektaklio trukmė 30 min. + 10 min. kūrybinės veiklos su žiūrovais, kurių metu mažieji žiūrovai galės išbandyti spektaklio judesius.

Daugiau informacijos www.dansema.lt

Pasiteiravimui: info@dansema.lt

 Atlikėjai:

Choreografė Birutė Banevičiūtė

Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos šeimų vaikai

šokėjai Giedrė Subotinaitė, Indrė Bacevičiūtė, Mantas Stabačinskas

Renginio trukmė: 40 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Šokio teatras Dansema

Daugiau informacijos: www.dansema.lt

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje