Smoke Dudes dovanų kuponas

Smoke Dudes dovanų kuponas

Pasirodymai:

Galioja


12

mėn.

Smoke Dudes dovanų kuponas

Internete, Internete

nuo 50,00 €

Smoke Dudes dovanų čekis suteikia Jums galimybę įsigyti bet kurį mūsų siūlomą produktą. Jį galime paversti vardiniu, išgraviruoti norimą tekstą ar logotipą. Tai paverčia mūsų gaminius puikia dovana bet kokiai progai.Kita svarbi informacija
Dėl užsakymų kreiptis elektroniniu paštu: info@smokedudes.com

 

Kuponas galioja
12 mėnesių

 

Paslaugos teikimo laikotarpis
Visus metus

 

Vieta
Dovanų čekį galėsite panaudoti čia: www.smokedudes.com

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Organizatorius: Demana

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Paslaugos teikėjas prisiima visišką atsakomybę dėl, paslaugos, jos kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie ją. TIKETA yra kuponų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje