Skrydis virš 12-kos ežerų

Skrydis virš 12-kos ežerų

Pasirodymai:

Galioja


12

mėn.

Skrydis virš 12-kos ežerų

Trakų r., Aerocentras

nuo 54,90 €

Skrydis virš 12-kos ežerų, nuostabi Aukštadvario regiono parko pažintis. Aukštadvario kraštas – vienas iš gražiausių pietryčių Lietuvos kampelių. Jis unikalus savo natūralia gamta, puikiais kraštovaizdžiais, išraiškingais ežerais ir vingiuotais upeliais.

Maždaug prieš 18 tūkst. metų, tirpstantys ledynai suformavo ežeringą Aukštadvario regioninio parko teritorijos reljefą.  Tai  kalvos, gūbriai, kalvagūbriai, daubos, kurios  jungia: masyvus kloniai su paryškintomis upėmis, upeliais, įvairiame aukštyje tyvuliuojančiais ežerais.

Kelionė prasideda Verknės upelio ištakos ir didžiausio Vilkokšnio ežero (337ha) apžvalga. Jos versmės prasiveržia Galaverknio kaime, tai vietos  kur čiurlendavo šaltiniai. Verkmės upė garsiausia  Dzūkijos kraštuose, legenda byloja „Verknė, vis spartindama tėmkę, tebeskuba pas mylimąjį Nemuną...“

Kelionę tęsia išraiškingas piliakalnis, gerai matomas Žuklijų kaimo vakariniame pakraštyje, Vilkokšnio ežero pakranteje. Šiaurinėje piliakalnio papėdėje buvo rasta senovės gyvenvietės liekanų. Toliau, kairėje pusėje pamatysime Trakų rajono giliausią ežerą Verniejų su išraiškinga sala.

Skrendant arčiau, Aukštadvario HES vandens saugyklos, pamatysime ir Aukštadvario apylinkes. Aukštadvaris, įsikūręs prie seno karališko vieškelio iš Vilniaus pro Trakus į Birtono pilis. XIII a. Aukštadvaris dėl svarbos varžėsi su Kernave ir Trakais, garsus savo dvaru, Dominikonu vienuolynu, pilimi, Turgaus aikšte.

Aukštadvario regioninio parko apylinkėse suskaičiuojama virš 250 kalvų. Įdomus reto grožio kalvynas skendi miškuose. Slėniuose vingiuoja upės ir upeliai, spindi ežerų akys. Verknės aukštupis su giliais slėniais ir sudėtingų rinų raizginiu, įvairaus amžiaus ir sudėties miškai sukuria įspūdingą, savitą, akiai patrauklų kraštovaizdį. Juo pasigrožėti ir apsižvalgyti ir siūlome iš paukščio skrydžio. Kiekvienas čia apsilankęs bent kartą, sugrįžta vėl ir vėl, nes yra dėl ko. Linkime nepakartojamų ispūdžių skrydžio metu.Apranga
Rekomenduojama laisvalaikio apranga

 

Būtina išankstinė registracija
Tel. +37061526006 arba el. paštu info@aerocentras.lt

 

Dalyvių amžius
Paslauga teikiama asmenims nuo 3-4 m. Asmenims iki 18 m. būtinas tėvų sutikimas.

 

Kita svarbi informacija
Bendras keleivių svoris negali viršyti 250 kg, todėl vieno keleivio svoris turėtų būti iki 85 kg. Neskraidiname asmenų apsvaigusių nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų; neskraidiname gyvūnų.

 

Kita svarbi informacija
Paslauga teikiama esant bent 3 skrydžio dalyviams. Pvz, įsigijus kuponą 1 asmeniui, skrisite su kitais dviem asmenimis, kurie yra įsigiję šią pramogą.

 

Kuponas galioja
12 mėn.

 

Kuponas skirtas
1-3 asm. (priklausomai nuo įsigyto kupono)

 

Oro sąlygos
Skrydžiai organizuojami esant palankioms oro sąlygoms.

 

Paslaugos teikimo laikotarpis
Skrydžiai organizuojami esant palankioms oro sąlygoms visus metus, tačiau žiemą skraidoma rečiau.

 

Trukmė
20 min.

 

Vieta
Antakalnio g. 6, Antakalnio k., Trakų r.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Organizatorius: Aerocentras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Paslaugos teikėjas prisiima visišką atsakomybę dėl, paslaugos, jos kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie ją. TIKETA yra kuponų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje