Skrydis „Trakai +44 ežerai“

Skrydis „Trakai +44 ežerai“

Pasirodymai:

Galioja


12

mėn.

Skrydis „Trakai +44 ežerai“

Trakų r., Aerocentras

nuo 69,00 €

Tik mes galime pasiūlyti įspūdingą skrydį virš Trakų apylinkių, kurio metu pamatysite gamtos sukurtus stebuklus: kalvų reljefus, 44 ežerus, salas ir pusiasalius, Aukštadvario bei Trakų istorinį parką, Užutrakio dvarą ir didingą Trakų pilį.

Skrydis prasideda Aukštadvario regioninio parko apžvalga. Vienas iš gražiausių pietryčių Lietuvos kampelių. Vaizdinga ir išraiškinga vietovė, kurios paviršius siekia didžiausią reljefo įvairovę Lietuvoje. Kalvos, gūbriai, kalvagūbriai, daubos, kurios  jungia: masyvūs kloniai su paryškintomis upėmis, upeliais, įvairiame aukštyje tyvuliuojančiais ežerais kaip Vilkokšnio, Neporo ir kitais 23 ežerais.

Kelionę tęsia Ilgis, Veisiai, Alsakys, Monis, Monaitis Sietas ir kiti 12 mėlynakių, kurie stebins savo formomis iš paukščio skrydžio.

Trakų istorinis nacionalinis parkas yra toks vienintelis Lietuvoje. Nacionalinio parko branduolys – Trakų salos ir Pusiasalio pilių kompleksas bei Trakų senamiestis, besidriekiantis siaurame pusiasalyje tarp Galvės, Totoriškių ir Bernardinų ežerų. Beveik penktadalį istorinio nacionalinio parko ploto užima vandenys. Švariausias – Akmenos ežeras, taip pat Skaistis, Luka, Babrukas, Plomenų, Margis ir kiti 9 ežerai, kuriuos jungia kraštovaizdžio įvairovė bei ypač savitos parko orografinės formos. Išskirtinis vaidmuo Trakų istorijoje teko karaimams - mieste išliko XIX a. karaimų gyvenamųjų namų.

Linkime nepakartojamų įspūdžių skrydžio metu!Apranga
Rekomenduojama laisvalaikio apranga

 

Būtina išankstinė registracija
Tel. +37061526006 arba el. paštu info@aerocentras.lt

 

Dalyvių amžius
Paslauga teikiama asmenims nuo 3-4 m. Asmenims iki 18 m. būtinas tėvų sutikimas.

 

Kita svarbi informacija
Bendras keleivių svoris negali viršyti 250 kg, todėl vieno keleivio svoris turėtų būti iki 85 kg. Neskraidiname asmenų apsvaigusių nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų; neskraidiname gyvūnų.

 

Kita svarbi informacija
Paslauga teikiama esant bent 3 skrydžio dalyviams. Pvz, įsigijus kuponą 1 asmeniui, skrisite su kitais dviem asmenimis, kurie yra įsigiję šią pramogą.

 

Kuponas galioja
12 mėn.

 

Kuponas skirtas
1-3 asm. (priklausomai nuo įsigyto kupono)

 

Oro sąlygos
Skrydžiai organizuojami esant palankioms oro sąlygoms.

 

Paslaugos teikimo laikotarpis
Skrydžiai organizuojami esant palankioms oro sąlygoms visus metus, tačiau žiemą skraidoma rečiau.

 

Trukmė
30 min.

 

Vieta
Antakalnio g. 6, Antakalnio k., Trakų r.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Organizatorius: Aerocentras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Paslaugos teikėjas prisiima visišką atsakomybę dėl, paslaugos, jos kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie ją. TIKETA yra kuponų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje