SIMFONINIAI KEISTUOLIAI

SIMFONINIAI KEISTUOLIAI

Pasirodymai:

11-15

sekmadienis


12:00

SIMFONINIAI KEISTUOLIAI

Vilnius, Vilniaus kongresų rūmai

- 20 %
nuo 7,00 €

2020 m. lapkričio 15 d. 12 val.

Vilniaus kongresų rūmai

Koncertas visai šeimai

„Simfoniniai keistuoliai“

Atlieka „Keistuolių teatro“ aktoriai: Ilona Balsytė, Aidas Giniotis, Darius Auželis

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Ričardas Šumila

Programoje „Keistuolių teatro“ dainos „Afrika“, „Aukštyn kojom“, „Varna Albertina“, „Geltonų plytų kelias“, „Manęs ten nebuvo“, „Už girių, už kalnų“, „Mėlynas autobusiukas“, „Karalių lopšinė“ ir kt.

***

„Vieni mane vadino balta varna, kiti tiesiog Albertina, treti abejojo, ar aš iš viso paukštis...

Aišku viena – atrodžiau aš KEISTAI.“

Visų mylimas „Keistuolių teatras“ šįsyk nepabūgo dar kartą kitaip išmarginti savo plunksnas – rudens popietę Vilniaus kongresų rūmuose muzikiniai burtai juos pavers... „Simfoniniais Keistuoliais“! Kaip? Kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru scenoje atliekant mėgstamiausias „Keistuolių“ dainas, kurias neabejotinai kartu trauksime visi. O kur dar puiki proga mūsų mažiesiems klausytojams iš arti susipažinti su simfoniniu orkestru – jį pamatyti ir išgirsti daugybės muzikantų rankose užgimstančius skirtingus ir nepaprastus instrumentų garsus!

Turbūt nėra nė vieno, kuris nenusišypsotų pagalvojęs apie „Keistuolių teatrą“. Su šiuo 1989 m. įkurtu kolektyvu užaugo ne viena karta, pamilusi nuoširdžius ir šmaikščius teatro aktorius, mintinai dainuodama niekada nenusibostančias jų dainas, juokaudama ir kvailiodama iki soties. Ne veltui 2009 m. „Keistuolių teatrui“ įteikta graži ir prasminga Metų šviesuolio statulėlė „Už saugomą vaiko sąmonę“.

„Keistuolių teatras“ jau tapo bendrinėje kalboje vartojama metafora, skirta kažkam netikėtam apibūdinti. Teatro kūrybinė grupė nebijo laužyti klasikinių muzikos, literatūros, teatro ir kino žanrų kanonų. Aktoriai patys kuria dainas, rašo originalius scenarijus su subtilaus humoro ir saviironijos gaidele. Vengdamas visko, kas nuobodu ir banalu, „Keistuolių teatras“ stengiasi nutiesti žiūrovui spalvingą kelią iš nuostabios vaikystės į keistą suaugusiųjų pasaulį. Kaip jie patys svajingai dainuoja: „Tik svarbu labai norėti, pasistengti ir tikėti...“

PASTABA: Siekiant geresnio matomumo, jaunesniems nei 7 metų amžiaus vaikams rekomenduojame rinktis vietas parteryje.

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:

• Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.

• Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.

Nuolaidos netaikomos stovimoms ir pristatomoms vietoms.

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti 2 papildomas eiles A ir B bei stovimas vietas. PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Vilniaus kongresų rūmų virtualus turas - http://lvso.lt/lt/patalpu-nuoma/virtualus-turas. Jo pagalba galite išsirinkti Jums tinkamiausias vietas.Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 3 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, KĮ

Daugiau informacijos: www.lvso.lt Neįgaliajam asmeniui, pateikus neįgaliojo asmens pažymėjimą..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje