Rally fiesta „Samsonas Rally Rokiškis“

Rally fiesta „Samsonas Rally Rokiškis“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

IŠANKSTINĖ BILIETŲ PREKYBA BAIGĖSI. BILIETUS ĮSIGYTI GALIMA BUS RENGINIO VIETOJE.

Rugpjūčio 6-7 dienomis į trasas kviečia jau penktasis „Samsonas Rally Rokiškis“. Greičiausi sportininkai varžysis ne tik legendinėse trasose Rokiškio apylinkėse, bet ir naujuose bei intriguojančiuose Zarasų  greičio ruožuose. „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai jau ne kartą stebino išskirtinėmis asmenybėmis lenktynių trasose. Ralio vardo partnerio Martyno Samsono iniciatyva čia yra startavę tokie lenktynininkai kaip Suomijos ralio elitas Juha Salo ar Teemu Asunmaa, Ispanijos nacionalinės futbolo rinktinės vartininkas Santiago Canizares ar WRC legenda Toni Gardemeister. Užsienio ir Lietuvos žvaigždžių desanto, tikimasi, sulaukti ir šiemet.

„Samsonas Rally Rokiškis“ bus išties karščiausias vasaros ralio renginys. Tiek sportininkų, tiek žiūrovų lauks ne tik kupini adrenalino greičio ruožai, bet ir įvairios pramogos. O vakarinė koncertinė programa – neatsiejama karščiausios vasaros ralio fiestos dalis.

Renginio programa

08.05 

22.00 Gyvo garso koncertas

Vieta: Nepriklausomybės a. Rokiškis

08.06 

13.00 Iškilmingas ralio startas Vieta: Nepriklausomybės a. Rokiškis

14.00 – 20.00 6 greičio ruožai (vietos bus paskelbtos vėliau)

22.00 “Sisters on Wire” gyvo garso koncertas

Vieta: Nepriklausomybės a. Rokiškis

08.07

08.30 – 19.00 10 greičio ruožų (vietos bus paskelbtos vėliau) 

21.00 Iškilminga apdovanojimų ceremonija, fejerverkai

23:00 Egidijaus Sipavičiaus gyvo garso koncertas. 

Vieta: Prie Rokiškio krašto muziejaus. Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 12 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Automotoprojektai, VšĮ

Daugiau informacijos: www.samsonasrally.com info@samsonasrally.com.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje