Radvilų rūmų dailės muziejus.

Radvilų rūmų dailės muziejus.

Pasirodymai:

Radvilų rūmų dailės muziejus.

Vilnius, Radvilų rūmų dailės muziejus

nuo 2,90 €

Radvilų rūmų dailės muziejus - Vilniaus g. 24, Vilnius

Atnaujintose Radvilų rūmų dailės muziejaus antro aukšto erdvėse rodoma nuolatinė ekspozicija „Protesto menas: sovietmenčio nepaklusnieji“. Tai žymaus džiazo muzikanto ir kompozitoriaus Vladimiro Tarasovo Lietuvos nacionaliniam dailės muziejui dovanota meno kūrinių kolekcija. Ją sudaro 7–9 dešimtmečių Maskvos konceptualistų ir Lietuvos „tyliųjų modernistų“ kūryba. Tai menininkai, kūrę totalitarinio režimo ribojimų, cenzūros ir ideologinio diktato sąlygomis, daugelio jų kūryba buvo drausta iki pat SSRS griūties.

Laikinų ekspozicijų erdvėse iki gegužės pabaigos galima aplankyti irakiečių kilmės JAV menininko Michaelio Rakowitzo darbų parodą „Nematomo priešo būti neturėtų (G salė)“, dedikuotą autoriaus kūriniui „Šiauriniai Nimrudo rūmai, G salė“ (2018). Tai atkurti monumentalių senojo Nimrudo rūmų, esančių į pietus nuo Mosulo, sienas dengę bareljefai, kuriuos 2015 m. sunaikino ISIS.

Birželio ir liepos mėn. bus galima išvysti ukrainiečių modernisto Aleksandro Bogomazovo (1880–1930) kūrinių parodą, o nuo rugpjūčio mėn. muziejus pristatys skulptoriaus Mindaugo Navako kūrinius.

Daugiau informacijos apie parodas, renginius ir kitą veiklą rasite www.lndm.lt, Facebook'o, Instagram'o ir Twitter'io  paskyrose.
 

Darbo laikas
II–VI 11.00–18.00
VII 12.00–17.00
Valstybinių švenčių išvakarėse dirba viena valanda trumpiau.

Nedirba pirmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis.

Telefonai pasiteirauti (8 5) 262 0981, (8 5) 212 1477

Taikomos lengvatos:

50 procentų nuolaida taikoma: moksleiviams, studentams; asmenims, kuriems nustatytas 30-55 proc. darbingumo lygis; nuolatinės privalomosios karo tarnybos kariams, kariams savanoriams; asmenims, kuriems sukako valstybinio socialinio draudimo senatvės pensijos amžius (iki 80 metų); nuo 1939–1990 metų okupacijos nukentėjusiems asmenims – politiniams kaliniams ir tremtiniams, buvusiems getų, koncentracijos ar kitokio tipo prievartinių stovyklų kaliniams; Lietuvos Respublikos nepriklausomybės gynėjams, nukentėjusiems nuo 1991 m. sausio 11–13 d. ir po to vykdytos SSRS agresijos; pasipriešinimo 1940–1990 metų okupacijos dalyviams – kariams savanoriams ir laisvės kovų dalyviams.

 

2. Nemokamai ekspozicijas ir parodas lanko: ikimokyklinio amžiaus vaikai; našlaičiai ir tėvų globos netekę vaikai; asmenys, kuriems nustatytas neįgalumo lygis arba kuriems nustatytas 25 proc. ir mažesnis darbingumo lygis, arba specialiųjų poreikių lygis, ir juos lydintys asmenys (vienam asmeniui – vienas lydintysis); asmenys, kuriems sukako 80 metų ir vyresni; Lietuvos muziejų darbuotojai, Tarptautinės muziejų tarybos (ICOM) nariai; Lietuvos žurnalistų sąjungos nariai; Lietuvos ir užsienio šalių žurnalistai; visų tipų dailės ir meno mokyklų moksleiviai; meno ir dizaino kolegijų studentai, Vilniaus dailės akademijos studentai; Lietuvos dailininkų sąjungos nariai; Tarptautinės dailės kritikų asociacijos nariai; gidų gildijos nariai, pateikę Valstybinio turizmo departamento išduotą tarnybinį gido pažymėjimą; meno kūrėjo statusą turintys asmenys, Lietuvos dailės istorikų draugijos nariai; mokytojai, lydintys mokinių grupes, kuriose ne mažiau kaip 10 asmenų; mokytojai, lydintys vaikus į edukacinius užsiėmimus; turizmo firmų nariai, lydintys ne mažiau kaip 10 Lietuvos Respublikos piliečių grupę ar ne mažiau kaip 5 asmenų užsieniečių grupę; visi lankytojai kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį.Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos nacionalinis dailės muziejus

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje