Prisipažinimas (Skalvija)

Prisipažinimas (Skalvija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Simone Signoret retrospektyva

1951 m., Praha. Aktyvus partijos narys, aukštas pareigas užimantis vyras jau kuris laikas jaučiasi stebimas, sekamas ir įtarinėjamas. Netrukus jis sulaikomas ir slapta įkalinamas. Nepaisant nepriekaištingos viceministro reputacijos, jis kaltinamas politine išdavyste. Mėnesius trunkančių kankinimų tikslas – išgauti jo prisipažinimą apie nebūtus nusikaltimus. Jo žmona atkakliai ieško būdų, kaip jį išlaisvinti, bet negailestingas biurokratinis aparatas naikina bet kokią viltį, kad klaida bus atitaisyta. N-13

Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. į kino teatrą žiūrovus įleidžiame tik su galimybių pasu. Prašome turėti ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Nuo 2022 m. sausio 17 d. kino salėje privaloma dėvėti respiratorių.Atlikėjai:

rež. Costa-Gavras

Yves Montand, Simone Signoret, Gabriele Ferzetti

Renginio trukmė: 2 val. 19 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 20 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skalvijos kino centras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje