Premjera. „Muilo opera: Burbuliuko meilė“ | „Stalo teatras“ (Lietuva) | „Materia Magica“ 2021

Premjera. „Muilo opera: Burbuliuko meilė“ | „Stalo teatras“ (Lietuva) | „Materia Magica“ 2021

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Teatrinė instaliacija vaikams nuo 7 m.

Pagal Ievos Babilaitės knygą „Dusia, oras ir vanduo“

 

Režisierė – Saulė Degutytė
Scenografė, kostiumų dailininkė – Ieva Babilaitė
Kompozitorė – Snieguolė Dikčiūtė
Šviesų dailininkas – Tadas Juozapaitis

 

Premjera – 2021 m. gegužės 9 d.

Nuotraukos iš „Stalo teatro“ archyvo

Teatrinė instaliacija „Muilo opera: Burbuliuko meilė“ – tai kelionė per Žemės amžius, pirmųjų bakterijų, gaminančių deguonį būsimai Gyvybei, kolonijas, Žemės ardus: nuo požemių į medžių viršūnes per skruzdėlių gyvenimą, per formų virsmus iš vienos į kitą, per miškus ir vandenis su banginiais ir jų locmanais, lamantinais ir dusiomis, bitėmis ir paukščiais, kol pagaliau tampame Pandoros skrynios atvėrimo liudininkais, kuomet Pasaulį praryja iš angų besiveržiantys juoduliai... Liūdnas siužetas toks atpažįstamas, lyg stebėtum eilinę muilo operą, kai norisi surikti: „Jau žinau, kas bus toliau!“ Ar pavyks Dusiai, kurios gyvybę palaikantis oro burbuliukas jau visiškai subliuško, išvysti bekylančią naujos dienos saulę, ar nesubliukš meiliai Žemę ir žmogų supantis gigantiškasis Bioburbulas, sudarytas iš aibės mažų, bet tokių pat reikšmingų ir meilių burbuliukų? Apie tai mums pasakos keistoki žmonės: gal ateiviai iš ateities, norintys mus įspėti, gal ateities klajūnai, savo gudriais prietaisais bandantys prikelti tuos, kuriuos kažkada prarado.       

„Stalo teatras“ – profesionalių menininkų trupė, gyvuojanti nuo 2004 m. Teatras siekia nuosekliai supažindinti visuomenę su šiuolaikinio teatro tendencijomis ir raiškos būdais bei siekia kūrybiškai perteikti literatūros ir scenos meno vertybes. Teatro spektakliai kuriami pasitelkiant įvairius objektus, kurie spektaklių metu atgyja, įgauna personažų veidus, balsus, likimus. Tai daiktų (objektų) teatras: meninę idėją perteikia mus supantys, ar senovėje supę daiktai.Atlikėjai:

Paulina Simutytė

Balys Ivanauskas

Renginio trukmė: 50 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 2 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos lėlių teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: www.materiamagica.lt Organizatorių telefono numeris: +37046239932.

Draudžiama įsinešti: Maistą ir gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje