PREMJERA. AAT | Artūro Areimos teatro spektaklis NAŠLĖS

PREMJERA. AAT | Artūro Areimos teatro spektaklis NAŠLĖS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Kinematografinio spektaklio "Našlės"
pagal Sławomiro Mrożek premjera

Premjera 2021 m. Gruodžio 18,19 d., 19:30 val. Artūro Areimos teatras, Vilnius

Trukmė 80 min | N-16

Sławomiro Mrożeko tragikomedija „Našlės“- tai vienas asmeniškiausių autoriaus kūrinių, analizuojantis gyvenimo laikinumą ir žmogaus nesusitaikymą su laukiančia mirtimi. S. Mrożekas pjesę parašė sveikdamas po sunkios operacijos, Meksikoje - nuotaikingas požiūris į mirtį ir jos personifikacija yra nuoroda į Meksikos kultūrą, kur mirtis priimama kaip natūrali gyvenimo dalis, į ją žiūrima ironiškai ir be baimės. Kurdamas būsimą spektaklį, režisierius sieks atverti ir dekonstruoti mirties baimės temą bei suteikti žiūrovui galimybę apie mirtį svarstyti be nerimo. Esame karta, kuri į miške žydinčias gėles sugeba pažvelgti tik per telefono ekraną, per dirbtinį filtrą ir kasdien sąmoningai ir nesąmoningai atsisakome matyti realybę tokią, kokia ji yra iš tiesų.

Artūras Areima: “Man neįdomus šis “normalus” pasaulis, jis pilnas triukšmo, beprasmiško politkorektiškumo. Jis bevaisis. Jame labai mažai gyvų žmonių, kurie norėtų gyventi/švęsti gyvenimą, gyventi be baimės mirti, be baimės kalbėti, būti kitokiu, tokiu, kokiu norisi būti. Noriu sukurti filmą, kur į vieną keistą kavinę veržtųsi visi žmonės, nes ten gali sutikti gyvus ir mirusius, keistus, įdomius marginalus, autsaiderius, stilingus žmones, kaip J. Genet knygoje “Gėlių Dievo motina”. Ten už stalo sėdi žavi mirtis, kurios nebijoma, jos geidžiama, nes ji patraukli, seksuali pasaulio chaoso orbita. Noriu, kad mūsų dabartiniame pasaulyje gyvenantys pilki žmonės geistų pakliūti į šį barą/ pasaulį, kad jis trauktu juos, kad galvotų - o jei toks baras egzistuotų, ar aš jame lankyčiausi, ar aš irgi iškviesčiau šokti mirtį? Filmas specialiai nespalvotas ir tamsus, kad spalvos gimtu vaizduotėje, kad jų trūktų, kaip gyvenime, kad nespalvingumą savo pačių viduje paverstume spalvotu pasauliu.”

 

Pjesę iš anglų kalbos vertė Irena Aleksaitė
Projektą remia Lietuvos Kultūros taryba, Cinevera, Cineskope, ARTON, Plum.lt

Daugiau informacijos : www.areimosteatras.lt

 

Kūrybinė komanda:

režisierius/scenografas : Artūras Areima
režisieriaus asistentė : Inga Sanakojevaitė
kostiumų dailininkas : Artūras Areima
kompozitorė : π
video operatoriai : Gediminas Vansevičius, Dinas Marcinkevičius, Paulius Oficerovas
video menininkas : Gediminas Vansevičius
techninis asistentas : Paulius Jakubėnas
montažas : π
garso operatorius : Andrius Kairys
vaidina : Monika Poderytė, Modesta Jakeliūnaitė, Karolis Legenis, Rokas Petrauskas, Tomas Rinkūnas, Justė BuslavičiūtėRenginio trukmė: 1 val. 20 min.

Asmenys iki 16 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Artūro Areimos teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: www.areimosteatras.lt

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje