Poilsis sodyboje „Alantos žirgai“

Poilsis sodyboje „Alantos žirgai“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Sodyba „Alantos Žirgai“ įkurta arklininkystės ekologiniame ūkyje, čia gyvena senųjų žemaitukų veislės šeimyna ir mažieji Šetlando poniukai.

Atostogoms siūlome iš senų sodybos pirkios rąstų šalia tvenkinio pastatytą atskirą atostogų vilą, joje įrengėme pirtį su rankų darbo plytų periodinio kūrenimo krosnimi, svetaine su vietinio auksarankio meistro pagamintais mediniais baldais, pilna virtuvės įranga ir keturis atskirus miegamuosius antrame aukšte su tualetu ir dušu kiekviename kambaryje bei prancūziškais balkonėliais.

Miegamuosiuose mūsų klientai ras spalvingais medvilniniais patalais paklotas lovas, rankšluosčius ir dušo kosmetiką. Taip pat miegamuosiuose yra rankų darbo mediniai stalai ir patogūs krėslai – esant poreikiui galima dirbti nuotoliniu būdu nes vilos pastate veikia kokybiškas internetinis ryšys.

Pirmojo aukšto svetainėje yra indaplovė, kaitlentė, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, elektrinis virdulys, visi kompanijai reikalingi indai ir įrankiai, medaus, kavos, arbatos, prieskonių, net ir knygų lentynoje su Molėtų rajono turizmui skirtais žemėlapiais ir leidinukais.

Pirties patalpose yra visos pirties malonumams reikalingos priemonės, papildomi rankšluosčiai, pirčiai skirti kvapai bei prausimosi priemonės, pirties kepurės, pirties sėdėjimo kilimėliai ir vantos.

Visos atostogų vilos patalpos yra šildomos infrarediniais šildytuvais, suteikiančiais malonią šilumą ir žiemos metu.

Dengtoje terasoje yra lauko baldai bei infraredinis šildytuvas, šalia vilos – grilius su malkomis ir akmeninė laužavietė bei lieptas su apšvietimu į didžiulį žuvingą tvenkinį.

Kadangi užsienio kalbos mums nėra baubas – laukiame svečių iš kitų šalių, bendravimas su kuriais ir mums, sodybos šeimininkams, tampa savotiška kelione po pasaulį.

Atsikėlus iš ryto jau pro langus galima išvysti besiganančius žemaitukus ir poniukus, papusryčiauti prie balta staltiese uždengto stalo vidury žalios žolės, stebėti žemiau nuo kalvos plytintį tvenkinį, vandens raibulius, keliamus žuvų, pelkinės lingės grakštų sklendimą virš meldų, vakare klaustytis pempių, lakštingalų, perkūno oželio ir baublio.

Atostogų vilos interjeras puoštas atnaujintais senais baldais, senovinės trobos durimis bei indais. Taip pat ir krosnis mūsų pirtyje bei vidinė svetainės siena pastatyta iš senovinių, dar rankų darbo plytų, kuri kiekviena skirtinga, o vienoje net likę mažų žvėriuko pėdučių įspaudai. Sienas pirmo aukšto svetainėje ir palikome rastines, senų rąstų neuždengėme, nes laiko palikti raštai juos labai puošia ir svetainei suteikia jaukumo.

Sodyba arklininkystės ūkyje atvira svečiams ištisus metus.Būtina išankstinė registracija
Užsiregistruoti galite tel. +37069924377 arba el. alantoszirgai@gmail.com

 

Kita svarbi informacija
Paslaugos kaina priklauso nuo pasirinkto mėnesio ir savaitės dienų.

 

Kuponas galioja
12 mėn.

 

Kuponas skirtas
4-8 asmenims (priklausomai nuo įsigyto kupono)

 

Trukmė
1 nakvynė

 

Vieta
Sodyba „Alantos žirgai“, Utenos g. 9, Kazlų km., Molėtų raj. 33311

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 2 metų ).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Organizatorius: AIDONAS UŽUBALIS

Daugiau informacijos: Sodyboje leidžiama žvejoti.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Paslaugos teikėjas prisiima visišką atsakomybę dėl, paslaugos, jos kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie ją. TIKETA yra kuponų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

  • Kaunas, Nacionalinis Kauno dramos teatras
  • Rugsėjo 28 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 7 val. 54 min.
6,00 € 12,00 €
Pirkti
PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Marijampolė, Marijampolės miesto kultūros centras
  • Rugsėjo 28 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 8 val. 8 min.
13,65 € 27,30 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje