Persų kalbos pamokos  (Skalvija)

Persų kalbos pamokos (Skalvija)

Pasirodymai:

11-01

sekmadienis


15:30

Persų kalbos pamokos (Skalvija)

Vilnius, Skalvijos kino centras

nuo 4,35 €

11-03

antradienis


18:50

Persų kalbos pamokos (Skalvija)

Vilnius, Skalvijos kino centras

nuo 4,35 €

11-19

ketvirtadienis


20:30

Persų kalbos pamokos (Skalvija)

Vilnius, Skalvijos kino centras

nuo 4,35 €

11-28

šeštadienis


14:15

Persų kalbos pamokos (Skalvija)

Vilnius, Skalvijos kino centras

nuo 4,35 €

1942-ieji. Naciai okupuoja vieną Europos šalį po kitos. Belgų žydas Žilis rengiasi bėgti į Šveicariją, tačiau nesuspėja – jį suima SS kareiviai ir išveža į getą. Gelbėdamas gyvybę Žilis apsimeta esantis iš Irano ir, netikėtai jam pačiam, melas suveikia – kareiviai juo patiki, tačiau mainais į laisvę Žiliui įsakoma mokyti persų kalbos koncentracijos stovyklos virtuvės šefą Klausą, svajojantį Irane atidaryti restoraną. Prasidėjus pamokoms vaikinui nelieka nieko kito, kaip tik išgalvoti naują kalbą. Vokiečiui entuziastingai mokantis neegzistuojančios kalbos, su kiekviena diena tarp kalinio ir okupanto mezgasi vis siurrealesnis ryšys. N-13Atlikėjai:

rež. Vadim Perelman

Vaid. Nahuel Pérez Biscayart, Lars Eidinger, Jonas Nay

Renginio trukmė: 2 val. 7 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skalvijos kino centras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje