Pažaislio Liepų alėjos vakarai

Pažaislio Liepų alėjos vakarai

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Įėjimas į renginį tik turint „galimybių pasą“.

Žiūrovų dėmesiui!
Dėl staiga pasireiškusios vieno iš grupės PELENAI atlikėjo ligos, koncertas perkeliamas į rugpjūčio 10 d. 19 val. Įsigyti bilietai galios. Jei data netinka, bilietą galite pasikeisti į kitą mūsų koncertą arba kreiptis dėl pinigų grąžinimo el paštu:
Vitalijus@gme.lt
Rūpinamės jūsų saugumu!

Koncertų ciklas „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ sugrįžta!

Visi teisingos muzikos mylėtojai nuo vidurvasario bus kviečiami sugrįžti į išskirtinę ir jau pamėgtą erdvę su vaizdu į Pažaislio vienuolyno rūmų ansamblį. GEROS MUZIKOS EKSPERTAI, BARDAI LT ir svetingumo kompleksas MONTE PACIS jau aštuntus metus iš eilės džiugina klausytojus ryškiausių Lietuvos dainų autorių ir atlikėjų koncertais bei naujų muzikinių programų pristatymais.

Šią vasarą organizatoriai paruošė 9 skirtingus pasirodymus ir perfrazuodami kamaldulių tiesą „Saulus Per Silentium“ (Gerovė tyloje) kvies patirti Gerovę muzikoje

Liepos 7 d. koncertų ciklą pradės dainuojantis aktorius ANDRIUS KANIAVA su grupe. Vakaro metu bus pristatytas naujausias atlikėjo darbas – kompaktinė plokštelė „Ruduo nesibaigiančioj metų alėjoj“. Kartu scenoje muzikuos: Aleksandras Ten (gitaros), Tadas Dešukas (smuikas), Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas), Simonas Navickas (bosinė gitara), Gintas Gascevičius (būgnai).
Liepos 14 d. siautulingą pasirodymą surengs žiūrovų itin mėgiama grupė ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS. Laužantys muzikos stereotipus scenos padūkėliai Martynas (vokalas, gitara), Juozas (vokalas, smuikas), Danielius (bosinė gitara), Antanas (trimitas), Karolis (būgnai) ir Tautvydas (akordeonas) pakraus atėjusius savo sprogstamąja energija ir  dovanos geriausias, žinomiausias ir naujausias dainas. 

Liepos 21 d. laukia dar viena fantastiška muzikinė premjera! ČESLOVAS GABALIS ir grupė PELENAI pristatys koncertinę programą BRYAN ADAMS PROJECT. Nepriekaištingas muzikos atlikimas bei unikalus, ausį glostantis Česlovo Gabalio balso tembras leis kiekvienam klausytojui pasijusti lyg tikrame atlikėjo Bryan Adams koncerte. Scenoje: Česlovas Gabalis (vokalas), Gintas Banys (bosinė gitara), Audrius Piragis (gitara), Saulius Didžiulis (klavišiniai), Vaidotas Taurinskas (mušamieji), Žaneta Taurinskienė (pritariamasis vokalas).

Liepos 28 d. autorinį koncertą surengs aktorius, unikali asmenybė KOSTAS SMORIGINAS. Pritariant ištikimam bendražygiui, jo dainų aranžuotojui, kompozitoriui AUDRIUI BALSIUI (klavišiniai) ir gitaros virtuozui MARTYNUI KULIAVUI, Artistas pristatys atnaujintą dainų programą, kurioje suskambės ir kiek primiršti atlikėjo kūriniai. 

Rugpjūčio 5 d. tradicinė koncertų vieta vienam vakarui persikels į jaukiąją liepų alėją, kurioje bus surengtas renginys poeto Vytauto Mačernio 100-osioms gimimo metinėms. Romantiškoje aplinkoje po žydinčiomis liepomis aktorius, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Vladas BAGDONAS skaitys V. Mačernio „Vizijas”, o poeto tekstais sukurtomis dainomis dalinsis jaunoji atlikėja Živilė MACKEVIČIŪTĖ bei aktorius Giedrius ARBAČIAUSKAS. 

Rugpjūčio 11 d. likus savaitei iki kultūros festivalio PURPURINIS VAKARAS Anykščiuose, į įžanginį koncertą kvies gausus būrys Lietuvos bardų. Vakaro metu bus pristatyta kompaktinė plokštelė „Bardų dainų rinkinys II“, o scenoje pasirodymus surengs Saulius Bareikis, Andrius Kaniava, Vladas Bagdonas, Darius Žvirblis, Vygantas Kazlauskas, Vilija Radvilė ir grupė „Baltos Varnos“. Renginį ves aktorius Andrius Bialobžeskis. 

Rugpjūčio 25 d. unikaliu muzikiniu ir poetiniu skambesiu erdvę pripildys grupės SKYLĖ branduolys - Rokas RADZEVIČIUS ir Aistė SMILGEVIČIŪTĖ, kuriems akordeonu pritars Mantvydas Kodis, kanklėmis bei bosine gitara – Gediminas Žilys. Roko muziką darniai derinanti su baltiškąja dvasia grupė SKYLĖ akustiškai atliks žinomiausias savo dainas. 

 

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje. Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus. 

SVARBU! Į renginį bus įleidžiami tik galiojantį galimybių pasą turintys klausytojai!

 

*Bilietų kainos: 15 Eur - 40 Eur 

* dalis vietų prie staliukų po stogu

** prie staliukų aptarnauja padavėjas

Bilietus platina TIKETA ir likus 1 val. iki renginio pradžios prie įėjimo į Karietų aikštę.

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt ir mob. +370 672 23266

 

 Atlikėjai:

Andrius Kaniava

Antikvariniai Kašpirovskio dantys

Česlovas Gabalis ir grupė Pelenai

Kostas Smoriginas

Vladas Bagdonas

Giedrius Arbačiauskas

Saulius Bareikis

Darius Žvirblis

Vygantas Kazlauskas

Vilija Radvilė

Grupė "Baltos varnos"

Rokas Radzevičius

Aistė Smilgevičiūtė

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 6 metų (imtinai) neužimant papildomos vietos).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Geros muzikos ekspertai, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje