Mėsos gaminimo mokymai su Gian Luca Demarco

Mėsos gaminimo mokymai su Gian Luca Demarco

Pasirodymai:

02-28

pirmadienis


18:00

Mėsos gaminimo mokymai su Gian Luca Demarco Mėsos gaminimo mokymai su Gian Luca Demarco

Vilnius, Krokuvos g. 2, Vilnius

nuo 70,50 €

Šefas Gian Luca Demarco pasidalins savo patirtimi ir parodys kaip teisingai paruošti paukštieną, kiaulieną, tobulą jautienos steiką, o vakarą vainikuos triušienos gaminimas pagal Gian Lucos mamos receptą. O po mokymų gausite visus receptus su kuriais galėsi toliau eksperimentuoti savoje virtuvėje!


SVARBU: Dalyvis privalės turėti Galimybių pasą.
Visos vietos į šiuos dažniausiai būna išgraibstomos anksčiau nei spėjame apie juos paskelbti, tad svajojančius apie kursus su mūsų šefu Gian Luca Demarco kviečiame ilgai nesvarstyti.


Kilus klausimams drąsiai skambinkite +37061021169

www.gianlucademarco.ltAtlikėjai:

Gian Luca Demarco

Renginio trukmė: 3 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kulinarijos studija, UAB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje