Pasimatymas su Vaidu Baumila

Pasimatymas su Vaidu Baumila

Pasirodymai:

12-25

penktadienis


20:00

Pasimatymas su Vaidu Baumila

Palanga, Kurhauzas

nuo 19,00 €

Kalėdų vakarą Vaidas Baumila kviečia klausytojus į rafinuotą muzikinę kelionę.


„Prieš šventinis laikotarpis būna labai įtemptas: visi skuba, lekia. O aš kviečiu sustoti ir
pasinerti į muziką, pabendrauti, pasijuokti ir turbūt svarbiausia – pabūti kartu su mylimais žmonėmis bei gerai praleisti laiką”, – į koncertą kviečia atlikėjas.


Gruodžio 25 d. Palangos Kurhauzo salėje Vaidas pirmą kartą nustebins savo ištikimus klausytojus kitokia muzikine programa. Kamerinėje aplinkoje skambės žavingos svingo melodijos. Atlikėjas nuo mažų dienų žavėjosi šio žanro muzika, dažnai klausydavo Frank Sinatra, Sammy Davis Jr, Dean Martin ir vis pasvajodavo klausytojams dovanoti savo mažąjį miuziklą. Koncerte Vaido atliekamos dainos įgaus kitokį skambėsį, elegancijos vakarui suteiks fortepijono garsai, o klausytojai pasiners į sentimentalias muzikines istorijas.

 

Saugumo rekomendacijos renginyje:

Dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikykitės saugaus 1–2 metrų atstumo nuo kitų žmonių, dažniau plaukite ir dezinfekuokite rankas;
Siekdami užtikrinti jūsų saugumą pagal Vyriausybės galiojančius reikalavimus
renginio organizatoriai pasirūpins svečių susodinimo planu;
Renginio organizatoriai užtikrins dezinfekavimo priemones, bus matuojama
atvykstančių koncerto svečių temperatūra.


Atsakingai mėgaukitės muzika!Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 5 m. (imtinai) įleidžiami nemokamai, neužimant papildomos sėdimos vietos).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilnius Arts, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: maisto produktus, alkoholinius gėrimus, šaunamuosius ginklus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje