„Pagaminta Vokietijoje: Migracija“ (Skalvija)

„Pagaminta Vokietijoje: Migracija“ (Skalvija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Tarptautinis Oberhauzeno trumpųjų filmų festivalis

1954 m. įkurtas tarptautinis Oberhauzeno trumpųjų filmų festivalis yra seniausia pasaulyje tokių filmų platforma, garsėjanti dėl programos įvairovės ir atvirumo naujoms formoms. Prestižiniame festivalyje savo filmus yra rodę Martinas Scorsese, Werneris Herzogas, o apdovanojimus yra pelnę ir lietuvių menininkai: Deimantas Narkevičius, Emilija Škarnulytė, Audrius Stonys. „Skalvijoje“ pristatomos keturios programos iš 2020 m. festivalio laidos: tarptautinė konkursinė programa, nugalėtojų programa, vokiečių filmų programa migracijos tema ir kino bei šiuolaikinio meno ribas trinanti programa „Menas ir eksperimentai“.

Renginio organizatorius: Goethe’s institutas Vilniuje.

„Pagaminta Vokietijoje: Migracija“

N-13, 1.31


Latentinis nusikalstamumas
Dunkelfeld
Rež. Ole-Kristian Heyer, Patrick Lohse, Marian Mayland \ Eksperimentinis \ Vokietija \ 2020 \ liet., angl. subt. \ 16 min.

1984 m. Duisburge buvo padegtas namas, kuriame gyveno darbuotojai migrantai. Žuvo septyni žmonės. Nors policija iš karto atmetė rasistinio išpuolio tikimybę, išgyvenę migrantai dar šiandien kelia klausimą, kodėl buvo padegtas būtent jų namas.

Gaisras
Brand

Rež. Jan Koester, Alexander Lahl \ Animacinis \ Vokietija \ 2019 \ liet., angl. subt. \ 5 min.

Kai kaimelio meras nusprendžia priimti apie 40 pabėgėlių, jį ir jo šeimą užlieja įtūžio bei neapykantos banga. Animacijoje pasakojama apie kovą su baime ir apie drąsą, nepaisant gyvybei gresiančio pavojaus ginant savo įsitikinimus.

mano naujasis europietiškas gyvenimas
ma nouvelle vie européenne
Rež. Abou Bakar Sidibé, Moritz Siebert \ Dokumentinis \ Vokietija \ 2019 \ liet., angl. subt. \ 22 min.

Kai Abou iš Malio galiausiai atvyko į Europą, atrodė, kad prasidėjo jo naujas gyvenimas. Gyvenimas su ateitimi. Vis dėlto, tuo metu, kai jo filmas apie kelionę į Europą rodomas visame pasaulyje, jis pats gyvena izoliuotas pabėgėlių centre Vokietijoje. Eseistiniai pamąstymai apie nematomas Europos sienas ir apie kino kūrimą kaip vidinės galios išraišką.

Trys užrašai
Three Notes

Jeannette Gaussi \ Eksperimentinis \ Vokietija \ 2006 \ be dialogų \ 4 min.

„Iš mano kūdikystės liko dvidešimt nuotraukų – vienintelis beveik pamirštos tėvynės ženklas. Kai žiūriu į šias nuotraukas, man atrodo, kad jose užfiksuotas ne mano gyvenimas, tarsi jos iliustruotų kito žmogaus istoriją...“ – Jeannette Gaussi.

 

Morukas
Moruk

Rež. Serdal Karaça \ Vaidybinis \ Vokietija \ 2009 \ liet., angl. subt. \ 28 min.

Santūrusis Hakanas ir linksmuolis Muratas yra neišskiriami draugai. Jie kasdien susitinka, kartu leidžia laiką savo pamėgtame Kroicbergo kampelyje, rūko žolę, filosofuoja ir ginčijasi. Dienos kartojasi, laikas bėga. Vis dėlto, netikėtai atsklinda permainų nuojauta.

 

Ryškumo gylis
Tiefenschärfe

Rež. Mareike Bernien, Alex Gerbaulet \ Dokumentinis \ Vokietija \ 2017 \ liet., angl. subt. \ 14 min.

Filme „Ryškumo gylis“ tyrinėjamos Niurnbergo vietos, kuriose vadinamoji „Nationalsozialistische Untergrund“ (NSU, neonacių pogrindinė organizacija) nuo 2000 m. iki 2005 m. nužudė tris žmones. Tai stebėjimo misija, kurios metu kontekstualizuojamos nusikaltimo vietos parodant jų aplinką, analizuojamos jų žymės ir parodoma jų dabartinė paskirtis ar pokyčiai.

Nuo rugsėjo 1 d. į kino teatrą įleidžiame žiūrovus tik su galimybių pasu. Prašome turėti ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.Renginio trukmė: 1 val. 31 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 5 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skalvijos kino centras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

  • Vilnius, JEEP arena
  • Gruodžio 5 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 21 val. 17 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
„Tango Argentino“

„Tango Argentino“

  • Kaunas, Kauno valstybinė filharmonija
  • Gruodžio 5 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 23 val. 54 min.
7,20 € 12,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje