Orientacinis BIRŠTONO KURORTINĖS ISTORIJOS

Orientacinis BIRŠTONO KURORTINĖS ISTORIJOS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Ar pagal senovinę kurorto nuotrauką atpažinsi šiandieninio Birštono vietas? 

Pagal senovines kurorto pastatų ir vietų nuotraukas, turite išsiaiškinti, kur nuotraukose vaizduojamos vietos yra Birštone šiuo metu. Jums duodamos dvi arba trys užuominos. Jeigu galite atspėti vietą, nepanaudoję užuominos, surinksite daugiau taškų. Už kiekvieną panaudotą užuominą, prarandate po vieną tašką. Jūsų tikslas yra surasti dabartinio Birštono vietas ir tose vietose nusifotografuoti, kitaip tariant, padaryti visos komandos „asmenukę“ prie objekto. Punktuose lauks ir daugiau įdomių, įtraukiančių užduočių, ir žinoma, paslaptingų kurorto istorijų.

Žaidimas vyksta Birštono kurorte. Pradžia prie Turizmo inforacijos centro, B. Sruogos g. 4. Trukmė: 2 val. Vienu metu gali žaisti iki 5 komandų, skirtingais maršrutais. Vienoje komandoje  žaidžia 1 – 6 asmenys. 

Ši pramoga pritaikyta karantino metui, vyksta lauke, koordinuojama nuotoliniu būdu. Komandai reikalingas išmanusis telefonas su interneto prieiga. Orientacinio žaidimo laikas ir trukmė yra derinama pagal grupės poreikį. Paslauga teikiama individualiai Jūsų grupei. Rekomenduojama patogi avalynė, nes laukia pasivaikščiojimas, užduotys gamtoje.

 Apranga
Rekomenduojame patogi apranga ir avalynė

 

Būtina išankstinė registracija
Būtina. Užsiregistruoti galite tel. +370 673 255 23 arba el. paštu pramogos@ciulbaulba.lt

 

Dalyvių amžius
Paslauga teikiama asmenims nuo 14 m. Kartu su tėvais gali dalyvauti vaikai nuo 5 metų. Nepilnamečiams tėvų sutikimas nėra būtinas, tačiau juos turi lydėti suaugęs asmuo.

 

Kita svarbi informacija
Reikalingas išmanusis telefonas su interneto prieiga. Su vienu kuponu gali dalyvauti viena/ dvi komandos. Vienu metu viso gali dalyvauti iki 5 komandų.Paslauga pritaikyta karantino metui.

 

Kuponas galioja
12 mėn.

 

Kuponas skirtas
1 - 6 asmenims

 

Oro sąlygos
Žaidimas vyksta lauke, ištisus metus.

 

Paslaugos teikimo laikotarpis
Paslauga teikiama visus metus.

 

Trukmė
2 val.

 

Vieta
B.Sruogos g. 4, Turizmo informacijos centro pastatas

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Organizatorius: Čiulba ulba. MB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Paslaugos teikėjas prisiima visišką atsakomybę dėl, paslaugos, jos kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie ją. TIKETA yra kuponų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje