Online: Rytojaus vaikas (rež. R.Kazlas)

Online: Rytojaus vaikas (rež. R.Kazlas)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Vaizdo transliacija vienkartinė, vyks nurodytu laiku. Peržiūrą aktyvuoti galite balandžio 27. 19 val, o vaizdo įrašą galėsite peržiūrėti per 4 val., bet ne vėliau nei iki balandžio 28 d. 00:00 val.

Rytojaus vaikas (rež. R.Kazlas)

„ - Mes būsime nenormalūs.

-        Jūs būsite nenormalūs. Bet šito nežinosite. Turėsite gyventi atsiskyrėliškai.“

Ray Bradbury „Rytojaus vaikas"

Pats laikas, dabartis, situacija susidariusi šiuo metu pasaulyje tarsi diktuoja, siūlo temas, kelia klausimus, į kuriuos žūtbūt privalės atsakyti šio laikmečio žmogus. Pats svarbiausias ir dramatiškiausias, be jokios abejonės, išlikimo klausimas. Ar mes, žmonės, išliksime? Jei taip, kokie mes būsime? Ar išliksime žmonėmis, ar jau būsime visai kas kita? Koks rytojus mūsų laukia? Dar visai neseniai atrodė, jog demokratiškame pasaulyje gyvenančio šiuolaikinio žmogaus niekuo negalima išgąsdinti, suvaržyti, įbauginti, tačiau dabartis yra kardinaliai kitokia. Baimė, įtampa, nežinia, suvaržymai tapo kasdienybe. Ar į tokią situaciją patekome staiga, ar ėjome, ar buvome vedami palaipsniui?

Šiandien jau akivaizdu, kad beveik visos mums gerai žinomos antiutopijos, garsiausi fantastiniai kūriniai, tapo realybe, o jei ir ne visai, labai aiškiai nujaučiama netolima ateitimi. Amerikiečių fantastas Rėjus Bredberis (Ray Bradbury) – vienas iš tokių garsiųjų rašytojų, kuris savo kūriniais prieš kelis dešimtmečius stulbino, stebino skaitytoją, lieka kaip niekad aktualus ir šiandien, o daugelis jo įžvalgų, dabar jau nebeatrodo kaip kažkas iš fantastikos srities. Jo apsakymas „Rytojaus vaikas" vienas tokių pavyzdžių. Ar galime dar kažką pakeisti, ar mūsų likimas jau nulemtas? Ar savo likimą ir ateitį spręs pats žmogus…? Norisi tikėti, jog žmogus, kad ir koks netobulas jis būtų, yra be galo stiprus. Stiprus tuo, kas jam padėjo išlikti iki šiol: protu, atmintimi, intuicija, vaizduote, tikėjimu, jausmais, gebėjimu mokytis, kurti, auginti.

Kad ir kaip ten bebūtų, žmogus vis dar turi savo žavesio ir grožio. Tuo nori tikėti ir spektaklio „Rytojaus vaikas" kūrėjai. Į spektaklio premjerą jie maloniai kviečia, nelengvoje situacijoje atsidūrusį teatro žiūrovą. Deja, šiais ypatingais metais, kada populiariausi naujagimių vardai – "Virusas ir Pandemija", „Rytojaus vaiko" gimimą bus įmanoma stebėti tik nuotoliniu būdu, video transliacijos pagalba. Na, o kitais (turėsime vilties!), geresniais mums visiems, metais, „Rytojaus vaiką“ žiūrovai galės aplankyti jau ir  teatro salėse. Kviečiame visus. Būkite sveiki ir gyvi! Jauskitės gerai!

Režisierius ir inscenizacijos autorius: Rolandas Kazlas

Scenografė: Elvita Brazdylytė

Šviesų dailininkas: Vilius Vilutis

Aktoriai:

Jonė Dambrauskaitė

Rolandas Kazlas

Paulius Čižinauskas

Taura Kvietinskaitė

Vaizdo projekcijos: Barbora Giliūtė

Garso režisierius: Aivaras StankevičiusAtlikėjai:

Režisierius ir inscenizacijos autorius: Rolandas Kazlas

Scenografė: Elvita Brazdylytė

Šviesų dailininkas: Vilius Vilutis

Aktoriai:

Jonė Dambrauskaitė

Rolandas Kazlas

Paulius Čižinauskas

Taura Kvietinskaitė

Vaizdo projekcijos: Barbora Giliūtė

Garso režisierius: Aivaras Stankevičius

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Teatro dienos, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

XXVI Pažaislio muzikos festivalis DAINA APIE ŽEMĘ

XXVI Pažaislio muzikos festivalis DAINA APIE ŽEMĘ

  • Kaunas, Pažaislio vienuolynas
  • Liepos 2 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
15 d. 8 val. 0 min.
8,10 € 16,20 €
Pirkti
OLEGG VYNNYK „BEPROTIŠKA MEILĖ“

OLEGG VYNNYK „BEPROTIŠKA MEILĖ“

  • Vilnius, Avia Solutions Group arena, COZY erdvė
  • Spalio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..
Iki pasiūlymo pabaigos:
131 d. 1 val. 46 min.
14,25 € 28,50 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje