ONLINE: LAI LAI LAI | Rež. Cezaris Graužinis

ONLINE: LAI LAI LAI | Rež. Cezaris Graužinis

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Vaizdo įrašas buvo filmuotas prieš keletą metų, dėl to vaizdo įrašo kokybė yra ne HD. Nuotraukų galerijoje galite pamatyti keletą stop kadrų pavyzdžių ir įsitikinti, ar jus tenkins vaizdo įrašo kokybė.

INSTRUKCIJA žiūrovams:

Bilietą galite įsigyti iki balandžio 12 d. imtinai. Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Aktyvavus bilietą turėsite 24 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite. Vaizdo įrašas bus pasiekiamas nuo balandžio 8 d., 10:00 val. iki balandžio 13 d. 23:59 val. 

Teatro „cezario grupė“ spektaklis pagal lietuvių mitologiją 3–8 m. vaikams

Žaisminga forma vaikams pasakojama, kaip atsirado pasaulis ir jo elementai: vanduo, ugnis, žemė, vėjas bei įvairūs dangaus kūnai. Scenoje pasirodo ir keletas veikėjų iš dvasių pasaulio.

Šis darbas – tradicijas ir novatoriškumą jungiantis kūrinys pagal Jono Basanavičiaus, Marijos Gimbutienės, Gintaro Beresnevičiaus veikalus, Norberto Vėliaus surinktą tautosaką. Spektaklyje kūrėjai šiuolaikiškai interpretuoja mūsų paveldą, mitologiniams elementams suteikdami šilumos, žavesio ir žmogiškumo.

Teatro „cezario grupė“ manymu, vaikų vaizduotė ir kūrybiškumas geriausiai lavinami žaidžiant ir džiugiai atsiveriant. Aktorių komanda siekė, kad vaikai, prisiminę matytus personažus, naujomis akimis pažvelgtų į pasaulio stichijas ir reiškinius.

Neįprasto pavadinimo prasmė atsiskleidžia vaidinimo pabaigoje.

 

Premjera 2011 m. rugsėjo 4 d.

Trukmė 46 min.

 

Spektaklio įrašas su lietuviškais subtitrais

 

Režisierius ir inscenizacijos autorius Cezaris Graužinis

Kompozitorius Martynas Bialobžeskis

Šviesų dailininkas Rimas Petrauskas

Vaidina: Brigita Arsobaitė, Paulius Čižinauskas, Vytautas Kontrimas, Vilma Raubaitė, Julius ŽalakevičiusVaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Cezario grupė, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje