ONLINE: GRAŽI IR TA GALINGA G Y V A I

ONLINE: GRAŽI IR TA GALINGA G Y V A I

Pasirodymai:

ONLINE: GRAŽI IR TA GALINGA G Y V A I

Internete, Internete

- 20 %
nuo 5,60 €

ONLINE: GRAŽI IR TA GALINGA G Y V A I Partneriams

Internete, Internete

Išankstinė prekyba

Bilietą įsigyti galite iki gruodžio 29 d. Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Vaizdo įrašas bus pasiekiamas  iki gruodžio 31 d. imtinai, tad renginio bilietą galėsite aktyvuoti bet kuriuo jums patogiu metu. Aktyvavus bilietą turėsite 48 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite (tačiau ne ilgiau nei iki transliacijos pabaigos laiko).  Ant bilieto esantis transliacijos pabaigos laikas nurodo iki kada vaizdo įrašas yra pasiekiamas TIKETA sistemoje. 

GRAŽI IR TA GALINGA  G Y V A I

„Graži ir ta galinga g y v a i“ - tai unikali garsinė ir vaizdinė patirtis, kino principais atskleidžianti Klaipėdos jaunimo teatro spektaklį-koncertą. Muzikos ir teatro scenas aplankiusios pasirodymo „Graži ir ta galinga“ kūrėjos šį kartą beldžiasi į žiūrovų ekranus ir kviečia iš naujo patirti, o gal pirmą kartą išgirsti drąsiais moterų balsais apdainuotą jų pačių istoriją Lietuvoje.

Vasariško Lietuvos grožio apsuptyje nufilmuotas spektaklis-koncertas „Graži ir ta galinga“ leidžiasi į nuotykių, intrigų ir dramų kupiną kelionę ne tik per Lietuvos istoriją, bet ir per kiekvienos moters gyvenimo etapus. Kūrinyje drąsiai interpretuojama, kokias svajones vaikystėje puosėlėjo Jos Ekselencija Dalia Grybauskaitė, su kokiu paauglišku tikėjimu į komunizmo saulę veržėsi Marytė Melnikaitė, kiek merginų pranyko istorijos vingiuose tapusios kažkieno -ienėmis ir kokią orią ir galingą senatvę išgyveno mąsliai nuo lito žvelgusi Žemaitė. Šias moteriškas patirtis ir emocijas subtiliai perteikianti kino kamera atskleidžia teatrališką koncerto kūrėjų ekspresiją ir leidžia pasijausti po pievas braidančių bei po medžius besikarstančių šiuolaikinių Lietuvos istorijos kūrėjų kompanionu.

Gyva „Graži ir ta galinga“ energija pulsuoja teatro scenoje, kūrėjų tekstinis sąmojis ir muzikinis originalumas aidi klausantis koncerto dainų. Visgi „Graži ir ta galinga g y v a i“ suteikia dar artimesnę šio išskirtinio pasirodymo patirtį, kurioje atskleidžiamas apdainuojamų lietuvaičių nuoširdumas ir trapumas – jo netrūko net ir galingiausiai mūsų istorijos damai.

„Graži ir ta galinga“ dainų tekstų ir muzikos autorės, atlikėjos: Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė, Marija Žemaitytė.

Režisierė - Elena Kairytė, operatoriai - Vytautas Plukas ir Nojus Drąsutis, garso įrašas - Laurynas Milinis ir Edvinas Vasiljevas, garso režisierius - Tomas Verbaitis.Renginio trukmė: 1 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos jaunimo teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: https://kjt.lt/grazi-ir-ta-galinga/

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Spektaklis „Kreicerio sonata“ | Klaipėdos jaunimo teatras

Spektaklis „Kreicerio sonata“ | Klaipėdos jaunimo teatras

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 3 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 19 val. 25 min.
9,00 € 15,00 €
Pirkti
Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

  • Vilnius, JEEP arena
  • Gruodžio 5 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 16 val. 55 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje