ONLINE: Dar viena meilės staigmena | Rež. Cezaris Graužinis

ONLINE: Dar viena meilės staigmena | Rež. Cezaris Graužinis

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Vaizdo įrašas buvo filmuotas prieš keletą metų, dėl to vaizdo įrašo kokybė yra ne HD. Nuotraukų galerijoje galite pamatyti keletą stop kadrų pavyzdžių ir įsitikinti, ar jus tenkins vaizdo įrašo kokybė.

INSTRUKCIJA žiūrovams:

Bilietą galite įsigyti iki balandžio 19 d. imtinai. Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Aktyvavus bilietą turėsite 24 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite. Vaizdo įrašas bus pasiekiamas nuo balandžio 15 d., 19:00 val. iki balandžio 20 d. 23:59 val. 

Teatro „cezario grupė“ spektaklis pagal Marivaux pjesę

Žavinga Markizė gedi savo mirusio vyro. Simpatiškas Ševaljė liūdi amžiams netekęs savo mylimosios. Abu jie prisiekė – niekados, niekados daugiau nebepamilti! Tačiau jiems lemta labai nustebti, judviejų laukia didžiulė staigmena...

Šioje pjesėje prancūzų dramaturgas Marivaux grakščiai ir su švelniu humoru parodo, kad meilė – tai visados didžiulė ir giliai žmogų sukrečianti staigmena. Autorius tikėjo, kad pamilęs žmogus savotiškai „pabunda“ ir pradeda gyventi tarsi iš naujo – visi jo pojūčiai sustiprėja, siela subręsta, ir jam atsiveria metafizinis žmogiškosios egzistencijos lygmuo.

Pavaizduoti efektingu originaliu Marivaux stiliumi, pjesės herojai kalba poetiška rafinuota kalba, perteikiančia sudėtingą jų emocijų kaitą.

 

Premjera 2013 m. rugpjūčio 31 d.

Trukmė 1.40 val.

Režisierius Cezaris Graužinis

Kompozitorius Martynas Bialobžeskis

Dailininkė Vilma Galeckaitė

Šviesų dailininkas Rimas Petrauskas

Grimo dailininkė Aistė Rumšaitė

Vaidina: Brigita Arsobaitė, Paulius Čižinauskas, Vytautas Kontrimas, Vilma Raubaitė, Julius Žalakevičius

Spektaklio įrašas su lietuviškais subtitraisVaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Cezario grupė, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje