Nugalėtojų programa (Skalvija)

Nugalėtojų programa (Skalvija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Tarptautinis Oberhauzeno trumpųjų filmų festivalis

1954 m. įkurtas tarptautinis Oberhauzeno trumpųjų filmų festivalis yra seniausia pasaulyje tokių filmų platforma, garsėjanti dėl programos įvairovės ir atvirumo naujoms formoms. Prestižiniame festivalyje savo filmus yra rodę Martinas Scorsese, Werneris Herzogas, o apdovanojimus yra pelnę ir lietuvių menininkai: Deimantas Narkevičius, Emilija Škarnulytė, Audrius Stonys. „Skalvijoje“ pristatomos keturios programos iš 2020 m. festivalio laidos: tarptautinė konkursinė programa, nugalėtojų programa, vokiečių filmų programa migracijos tema ir kino bei šiuolaikinio meno ribas trinanti programa „Menas ir eksperimentai“.

Renginio organizatorius: Goethe’s institutas Vilniuje.

 

Nugalėtojų programa
N-13, 1.15

Mėnuo iš pavienių kadrų
A Month of Singles Frames
Rež. Lynne Sachs \ Eksperimentinis \  JAV \ 2019 \ liet. subt. \ 14 min.

1998 m. kino kūrėja Barbara Hammer dirbo kūrybinėje studijoje be vandens ir elektros. 2018 m. Barbara Hammer pradėjo ruoštis mirčiai. Ji perdavė studijoje sukauptą medžiagą Lynne Sachs, kuri išanalizavo Barbaros patirtą vienišumo jausmą. Lynne ekrane įterpia tekstą – kaip prieštarą somatiniam kinui ir žiūrovus sukviečia į skirtingas erdves bei laiką.

Piemenys
Shepherds
Rež. Teboho Edkins \ Dokumentinis \ Prancūzija, P. Afrika, Vokietija \ 2020 \ liet., angl. subt. \ 27 min.

Filme parodoma didžiulė galvijų reikšmė visam socialiniam gyvenimui Lesoto valstybėje, kurią iš visų pusių supa Pietų Afrikos Respublika. Karvėms suteikiama gili simbolinė ir materialinė prasmė, todėl jos tampa ypač vertingos. Filmuojama kalėjime, kuriame sėdi galvijų vagys. Jie pasakoja apie savo gyvenimą ir apie tai, kodėl čia pateko.


Karčiai saldu
Bittersweet
Rež. Sohrab Hura \ Dokumentinis \ Indija \ 2019 \ liet. subt. \ 14 min.

Sohrabas Hura filmuoja savo motiną, sergančią ūmia paranoidine šizofrenija ir jos šunį Elzą. Bandymas išsivaduoti iš sunkios situacijos virsta strategija, padedančia susitaikyti su šeimos realybe. Per dešimt metų trukusį fotografavimo ir filmavimo procesą bandoma surasti prasmę ir susitaikyti su praeitimi.

CUKRUS
SUGAR
Rež. Bjørn Melhus \ Mokslinė fantastika \ Vokietija \ 2019 \ liet. subt. \ 20 min.

Postapokaliptiniame pasaulyje, kuris ne itin skiriasi nuo šiandieninio, robotas humanoidas CUKRUS geba jausti, mąstyti ir šokti ir buvo atsiųstas su užduotimi sugrąžinti žmonėms žmogiškumą. CUKRUS susitinka postinfluencerį, kuris požeminėje aukštųjų technologijų erdvėje vaidina begalinėje reklaminėje laidoje. CUKRUS bando išvaduoti būtybę iš jos rutinos kalėjimo bei paversti jų susidūrimą tikru susitikimu – sąveika, dialogu.

 

Nuo rugsėjo 1 d. į kino teatrą įleidžiame žiūrovus tik su galimybių pasu. Prašome turėti ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.Renginio trukmė: 1 val. 15 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 5 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skalvijos kino centras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

  • Vilnius, JEEP arena
  • Gruodžio 5 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 22 val. 1 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
„Tango Argentino“

„Tango Argentino“

  • Kaunas, Kauno valstybinė filharmonija
  • Gruodžio 5 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 0 val. 38 min.
7,20 € 12,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje