Nova Lituania // „Laisvas kinas 1990–2020“: filmų programa

Nova Lituania // „Laisvas kinas 1990–2020“: filmų programa

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

Nova Lituania (2020) 1.36

Režisierius, scenarijaus autorius Karolis Kaupinis

Vaidina Aleksas Kazanavičius, Vaidotas Martinaitis, Valentinas Masalskis, Rasa Samuolytė, Eglė Gabrėnaitė, Julius Žalakevičius

 

1938-ieji metai. Tarpukario Kaunas. Lietuvai švenčiant nepriklausomybės dvidešimtmetį, Europos horizonte kibirkščiuoja neišvengiamo karo grėsmė. Dėl jaunos valstybės ateities nerimaujantis geografijos profesorius Feliksas Gruodis sugalvoja beprotišką planą. Jis pasiūlo Vyriausybei Afrikos žemyne sukurti atsarginę Lietuvą. Čia, kilus pavojui, galėtų persikelti šalies gyventojai. Kruopščiai suplanuotai idėjai reikia valdžios palaikymo, tačiau profesoriumi tiki tik politika nusivylęs šalies premjeras.

Debiutinis K.Kaupinio ilgametražis filmas 2020 m. buvo pripažintas geriausiu. „Sidabrinių gervių“ apdovanojimus K. Kaupinis atsiėmė ir kaip scenarijaus autorius, ir kaip režisierius. Aktoriams Rasai Samuolytei ir Vaidotui Martinaičiui „Sidabrinės gervės“ įteiktos už antraplanius vaidmenis tame filme. „Sidabrinė gervė“ už geriausią kino dailininko darbą šiame filme buvo skirta a. a. Audriui Dumikui. (N-13)Renginio trukmė: 1 val. 36 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 13 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Daugiau informacijos: Kilus lietui, seansai iš kiemelio persikels į muziejaus vidų..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje