NEATRASTASIS MOZARTAS XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

NEATRASTASIS MOZARTAS XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Pasirodymai:

07-24

sekmadienis


17:00

NEATRASTASIS MOZARTAS XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Zapyškis, Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia

nuo 11,20 €

LINA DAMBRAUSKAITĖ (sopranas)

ROMANAS KUDRIAŠOVAS (baritonas)

GABIJA BUTKUTĖ (fortepijonas)

Programoje – Wolfgang Amadeus Mozart vokaliniai kūriniai

 

Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida bilietams. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Renginio dieną nuolaidos netaikomos. Prie įėjimo į renginį kartu su bilietu bus prašoma pateikti nuolaidą patvirtinantį atitinkamą dokumentą – galiojantį pensininko, neįgaliojo, studento, moksleivio pažymėjimą ar kitą dokumentą su nuotrauka ir nurodyta gimimo data. Renginio dieną nuolaidos netaikomos.

 

Gerai Lietuvos klausytojams pažįstamų atlikėjų programa, parengta specialiai Pažaislio muzikos festivaliui, pakvies iš naujo atrasti Mozartą. Ar dar yra kažkas, ko nežinome apie šį muzikos genijų?

Atlikėjai pasiruošę iššūkiui atrandant ir atliekant mažai žinomas šio kompozitoriaus operų arijas, kurios būdavo rašomos konkretiems dainininkams, siekiant pademonstruoti jų vokalinį meistriškumą. Pavyzdžiui, ar žinojote, jog praėjus trims metams po premjeros W. A. Mozartas parašė dar vieną garsiosios operos „Figaro vedybos“ versiją? Koncerte turėsite galimybę išgirsti Grafo ir Siuzanos arijas būtent iš šios versijos. Solistai žada, kad naujai suskambės ir gerai pažįstamos kompozitoriaus arijos bei duetai, atliekami W. A. Mozarto laikams būdingu stiliumi naudojant ornamentiką bei improvizacinius elementus. Tad kviečiame atrasti Mozartą dar kartą!

Baigusi klasikinio vokalo magistrantūros studijas pas prof. Sigutę Stonytę, LINA DAMBRAUSKAITĖ išvyko stažuotis Londono karališkosios akademijos operos studijoje. 2015 m. dainininkė debiutavo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, 2017 m. įvyko debiutas „Vilnius City Opera“ kolektyve ir laimėta stažuotė Londono karališkosios muzikos akademijos operos studijoje. 2019 m. solistė prisijungė prie Jaunųjų atlikėjų programos Ciuriche, kur gyvena ir dirba pastaruoju metu. 2022 m. solistė apdovanota pirmuoju savo karjeroje „Auksiniu scenos kryžiumi“. L. Dambrauskaitė jau yra koncertavusi Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Pietų Korėjoje, Kinijoje ir kitur.

Daugybės tarptautinių konkursų laureatas, II tarptautinio Virgilijaus Noreikos dainininkų konkurso finalininkas ir specialaus prizo laimėtojas, baritonas ROMANAS KUDRIAŠOVAS 2021 m. kartu „Vilnius City Opera“ ir Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru atstovavo Lietuvai pasaulinėje EXPO parodoje Dubajuje. R. Kudriašiovas sukūrė vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, „Vilniaus City Opera“ pastatymuose, Ispanijos Valjadolido miesto teatre, Londono karališkajame operos teatre, Liono operos teatre Prancūzijoje, Glyndebourne‘o vasaros festivalyje ir kitose svarbiose šalies bei užsienio scenose. Baritonas yra surengęs nemažai rečitalių bei solinių koncertų Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Karališkajame Omano operos teatre, „Vittoria“ teatre Turine, Italijoje bei Lietuvoje. R. Kudriašovas yra Londono nacionalinės operos studijos absolventas. Taip pat jo biografiją puošia studijos Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Hamburgo aukštojoje muzikos ir teatro mokykloje, Velso tarptautinėje dainavimo akademijoje bei tobulinimasis Georgo Solti „Bel canto akademijoje“ Italijoje.

GABIJA BUTKUTĖ – didelę tarptautinę patirtį turinti koncertuojanti pianistė. Gimusi Vilniuje, studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur įgijo magistro laipsnį fortepijono akompanimente. 2015 m. baigė akompanimento magistro studijas Londono karališkoje muzikos akademijoje. Taip pat atlikėja tobulinosi daugelyje meistriškumo kursų Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje bei Italijoje pas žymius muzikus. G. Butkutė yra daugybės tarptautinių konkursų laureatė kaip solistė ir akompanuojanti pianistė. Ji laimėjo apdovanojimus Lietuvoje, Prancūzijoje, Suomijoje, Čekijoje, Jungtinėje Karalystėje.Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: Įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje