NAUJOJO TEATRO DOVANŲ KUPONAS!

NAUJOJO TEATRO DOVANŲ KUPONAS!

Pasirodymai:

05-13

trečiadienis


12:00

NAUJOJO TEATRO DOVANŲ KUPONAS! DOVANŲ KUPONAS!

Vilnius, Naujasis teatras - kamerinė salė, A.Jakšto g. 9, Pietinis iėjimas

nuo 11,20 €

DOVANŲ KUPONAS!

Kupono sumos: 10,20,30,40,50 eur.

Naujojo Teatro DOVANŲ KUPONAS – įsigykite dovanų kuponą norimai sumai ir pasirinkę spektaklį, išsikeiskite kuponą į bilietus.

Dovanų kuponas galioja 12 mėn. nuo įsigijimo datos.

Dovanų kuponus į bilietus galite išsikeisti tik Naujojo teatro kasoje, Jakšto g. 9-136 (pietinis įėjimas), prieš tai suderinus el. p. info@naujasisteatras.lt arba tel. 8679 08208.

Jei bilietų kainų suma yra mažesnė nei dovanų kupono vertė, skirtumas negrąžinamas.

Jei bilietų kainų suma yra didesnė nei dovanų kupono vertė, kainų skirtumą reikia primokėti.

Keičiant dovanų kuponą į bilietus, bilietų kainos skaičiuojamos pritaikant įprastines nuolaidas.

Naujojo teatro repertuarą galite pamatyti www.naujasisteatras.ltVaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Neįgaliųjų Naujasis teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: www.naujasisteatras.lt +37067908208.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje