Naujojo cirko stotelės. Vincent Warin – Cie 3.6/3.4

Naujojo cirko stotelės. Vincent Warin – Cie 3.6/3.4

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Įėjimas į renginį tik turint „galimybių pasą“.

Rekomenduojamas amžius: nuo 4 m.

Vincent Warin – Cie 3.6/3.4  (Prancūzija)

Velociklopediniai skanėstai (35‘, 4+)

 

Vincent Warin – Cie 3.6/3.4 (France)

Friandises Vélicyclopédiques (35‘, 4+)

 

http://vincent-warin.com/en/fv/

 

Spektaklis: Vincent Warin – Cie 3.6/3.4

BMX atlikėjas: Vincent Warin

Muzikantas: Vygintas Kisevičius (saksofonas)

Trukmė: iki 35 min.

Rekomenduojamas amžius: nuo 4 m.

Žanras: dviratis, muzika

 

Velociklopediniai skanėstai 19 šalių jau pristatytas pasirodymas. Jame greta dviratininko yra pasirodę daugiau negu 100 įvairių instrumentų ir žanrų muzikantų. Spektaklis yra savito pobūdžio susitikimas: BMX dviračiui sukurtos choreografijos ir naujos muzikinės, garso aplinkos bei žiūrovų patirties. Žaismingų ir akrobatinių judesių jungimas tampa iššūkiu, vedančiu į nepakartojamas, poetiškas akimirkas.

 

Po to, kai ėmė naudotis BMX dviračiais ir 1991 m. tapo Prancūzijos čempionu bei pasaulio vicečempionu Mažųjų dviračių (BMX) laisvojo stiliaus (angliškai – “Flat-BMX”) rungtyje, V.Warinas virtuoziškų judesių pagalba vystė santykio tarp žmogaus ir dviračio, tarp žmogaus ir mašinos, meninius tyrinėjimus. Jis padėjo BMX dviračiams ateiti į menus, cirką, šokį, teatrą. Spektakliai, kuriuos jis kuria su Cie 3.6 / 3.4, yra sankirta tarp šių skirtingų disciplinų: BMX dviratis, muzika, naujos cirko ir šokio formos. Aukšto lygio sportinės praktikos jungimas su estetine ir poetine erdve yra vienas pagrindinių šio kūrėjo bruožų. Jo unikalus mąstymas ir idėjos atviri labai įvairioms auditorijoms.

 

„Tą dieną atėjau žiūrėti cirko, bet greičiau tapau puikios metaforos liudininku: dviračio, kuris gyvena be grandinės. Žinau, kad Vincentas Warinas įsisavino šiuos skirtingus fizikos dėsnius ir pavertė juos praktika (pusiausvyros ir judėjimo) ir tai nusipelno atskirų plojimų. Bet tai, ką pamačiau, buvo visai ne tai. Pagal logiką dviratį sudaro pora pedalų, sėdynė, vairas ir ypač grandinė, nepakeičiamas dviračio važiavimo įrankis. Man šis dviratis be grandinės iškart priminė gyvenimą mano rajone. Kuo toliau jis tęsė savo pasirodymą, tuo labiau sukosi mano vaikystės ir mano draugų filmas. Mūsų gyvenimas buvo dviračiai be grandinių. Kai kurie mūsų, nepaisant visko, sugebėjo jais judėti į priekį ir rado sprendimus, kaip sukurti pusiausvyrą ir judėjimą. Kiti tiesiog metė dviratį ir pasitraukė. Pagaliau dar kiti mirė bandydami pavogti grandinę. Šiame nekonformistiniame spektaklyje radau šiek tiek vilties, būdą, kaip įtikinti save, kad galime pažeidinėti tradicines taisykles, nustatytas kaip kryptis, kai mums nurodoma vienintelė galimybė, kaip absoliuti tiesa: „dviratis be grandinės nevažiuoja“. Aš tik noriu pasakyti, kad jo spektaklis gali turėti skirtingus paaiškinimus, kurių jis gal net neįtarė ir kurie gali pakeisti mūsų gyvenimą ir suteikti mums daug laisvės… pastūmėti ieškoti sprendimų problemoms, sudėliotoms į neišvengiamumo stalčius. Dar kartą ačiū, kad nevalingai atmerkėte man akis.“

Didier Lahaye, festivalio “N’Djam s’enflamme en Slam” (Čadas) direktorius

 

Naudingos nuorodos:

http://vincent-warin.com 

http://vincent-warin.com/friandises-velicyclopediques-2/

Renginys vyks viduje, todėl rekomenduome laikytis visų saugmo reikalavimų dėl COVID grėsmės - laikytis atsumo ar dėvėti kaukes, reguliariai dezinfekuoti rankas. Esant karščiavimo/peršalimo požymių - nedalyvauti renginyje.Atlikėjai:

Vincent Warin – Cie 3.6/3.4 (Prancūzija)

Renginio trukmė: 35 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE (Iki 3 m., jei vaikas neužima atskiros sėdimos vietos. Už vaiką atakingam asmeniui bilietas reikalingas.).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Dūmų fabrikas, VšĮ

Daugiau informacijos: www.dumufabrikas.lt Tel.: 861066137.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje