Naujojo cirko stotelės. Marija Baranauskaitė

Naujojo cirko stotelės. Marija Baranauskaitė

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Įėjimas į renginį tik turint „galimybių pasą“.

Jaunesni negu 7 metų žiūrovai įleidžiami tik kartu su juos lydinčiais pilnamečiais asmenimis.

Marija Baranauskaitė (Lithuania)

For Cellos (60’, 7+)

 

https://www.facebook.com/marija.baranauskaite

 

Idėjos autorė ir atlikėja: Marija Baranauskaitė

Režisūros ir dramaturgijos asistentė: Lucy Hopkins

Mentorius: Bush Hartshorn

Šviesų ir muzikos kompozicijos asistentas / atlikėjas: Markas Liberman

Trukmė: 60 min.

Rekomenduojamas amžiaus cenzas: nėra

(Jaunesni negu 7 metų žiūrovai įleidžiami tik kartu su juos lydinčiais pilnamečiais asmenimis)

Žanras: performansas, klounada

 

Naujojo cirko performansas „Violončelėms“ – tai Marijos Baranauskaitės tęstinio projektų ciklo, skirtų ne žmonių, o daiktų publikai, trečiasis kūrinys. Šiame kūrybiniame procese jau nuo 2018 m., kai sukūrė solo pasirodymą sofų publikai („Sofos projektas 2018“), M.Baranauskaitė tyrinėja žmonių ir objektų tarpusavio santykius bei galimybę kurti meną nesąmoningai daiktų publikai. Pandemijos metu ji buvo surinkusi kūrėjų iš skirtingų pasaulio žemynų komandą ir kvietė juos kurti artimiausiems jų daiktams („The World Around Sofa 2020“). Šį kartą, gavusi kvietimą iš violončelininko Mindaugo Bačkaus, ji ėmėsi specifinių žiūrovų – violončelių. Šie muzikos instrumentai pirmą kartą atsiduria žiūrovų vietoje, o į pasirodymą atvykę žmonės bus kviečiami tapti pasirodymo violončelėms dalimi.

 

M.Baranauskaitė: atsisakę antropocentrinio mąstymo, kur žmogus yra pasaulio ir Visatos centras, išdrįskime pažvelgti į save ir violončelių egzistenciją kitaip. Object-oriented ontology (OOO) – XXI amžiuje gimusi filosofijos atšaka, kuri atmeta žmogaus viršenybę prieš daiktus. OOO vertinama nevienareikšmiškai, tačiau cirke įmanoma viskas! Jei tik žiūrovas leidžia sau pasinerti į šio žaidimo pasaulį naujojo cirko performanse, skirtame muzikos instrumentams, įmanoma išgyventi absoliučiai unikalią patirtį.

 

Palangiškė Marija Baranauskaitė 2013 m. baigė vaidybos-šiuolaikinio šokio specialybę Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, 2016 m. – studijas Tarptautinėje LASSAAD teatro mokykloje Briuselyje, o 2018 m. – Tarptautinėje Philippe Gaulier komiškojo teatro (klounados) mokykloje Paryžiuje. Nuo tada ji labai aktyviai kuria savo spektaklius, dalyvauja kitų režisierių kūriniuose, skaito paskaitas, veda užsiėmimus įvairaus lygio mokyklose, studijose ir kitur. Ji taip pat yra aktyvi judėjimo „Raudonos Nosys GYDYTOJAI KLOUNAI“ dalyvė, o 2018-2020 m. buvo šio judėjimo meno vadovė.

Renginys vyks viduje, todėl rekomenduome laikytis visų saugmo reikalavimų dėl COVID grėsmės - laikytis atsumo ar dėvėti kaukes, reguliariai dezinfekuoti rankas. Esant karščiavimo/peršalimo požymių - nedalyvauti renginyje.Atlikėjai:

Marija Baranauskaitė (Lietuva)

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE (Iki 3 m., jei vaikas neužima atskiros sėdimos vietos. Už vaiką atakingam asmeniui bilietas reikalingas.).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Dūmų fabrikas, VšĮ

Daugiau informacijos: www.dumufabrikas.lt Tel.: 861066137.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje