Naujo formato nuotykių žaidimai „Slėpynės tamsoje“

Naujo formato nuotykių žaidimai „Slėpynės tamsoje“

Pasirodymai:

Galioja


12

mėn.

Naujo formato nuotykių žaidimai „Slėpynės tamsoje“

Vilnius, Tamsu Baisu

nuo 48,00 €

Kas tai: „Tamsu Baisu“ – naujos kartos slėpynės visiškoje tamsoje. Tai nuotykių formato žaidimai  be gąsdinimų ir siaubo elementų.

Kur: 200 kv. m. specialiai įrengtoje saugioje žaidimų erdvėje, pripildytoje garso ir elektronikos efektų. Po žaidimo galima atšvęsti gimtadienį švenčių kambaryje.

Kam: darbo kolektyvams, draugų kompanijoms, šeimoms su vaikams, paauglių gimtadieniams, moksleivių klasėms. Skirtingo amžiaus grupėms paruošti skirtingi žaidimų scenarijai.

Svarbi informacija: vaikams iki 11 metų būtina suaugusiųjų palyda.Apranga
Patogi apranga ir avalynė aktyviam laisvalaikiui

 

Būtina išankstinė registracija
Užsiregistruoti galite svetainėje https://tamsubaisu.lt/uzsakyti/

 

Dalyvių amžius
Nuo 7 iki 99 metų

 

Kita svarbi informacija
Paslauga teikiama grupėms nuo 4 iki 24 žmonių. Vaikams iki 11 metų būtina suaugusiųjų palyda

 

Kuponas galioja
12 mėn.

 

Kuponas skirtas
4 asmenims

 

Trukmė
1 val. 30 min.

 

Vieta
Šeimyniškių g. 5A, Vilnius

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Organizatorius: Mažasis genijus, UAB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Paslaugos teikėjas prisiima visišką atsakomybę dėl, paslaugos, jos kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie ją. TIKETA yra kuponų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje