Naujasis Baltijos šokis: Atsiskaitymas tik grynais (Portugalija)

Naujasis Baltijos šokis: Atsiskaitymas tik grynais (Portugalija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Atsiskaitymas tik grynais“

Jonas & Lander (Portugalija)

 

Meniniai sprendimai, choreografija ir interpretacija: Jonas Lopes ir Lander Patrick

Techninė pagalba: Joana Mário

Garso dizainas: Lander Patrick

Kostiumų dizainas: Jonas Lopes

Vadyba ir prodiusavimas: Patrícia Soares

Prodiuseris: Sinistra Associação Cultural

Produkcijos partneriai: BoCa Šiuolaikinių menų bienalė

Parama menininkų rezidencijai: O Espaço do Tempo, National Coach Museum

 

Trukmė: 3040 min. 

Premjera: 2019 m.

 

„Atsiskaitymas tik grynais“ – tai netradicinėms erdvėms sukurta performanso instaliacija, kurioje su auditorija užmezgamas tiesioginis dialogas, o pats performansas tęsiasi priklausomai nuo minėto dialogo dinamikos. Kad instaliacija virstų performansu, auditorijos nariai pakviečiami įmesti 1 euro monetas į tarpelį tarp dviejų arklių, ant kurių nejudėdami sėdi Jonas ir Lander. Tą akimirką, kai įvyksta kontaktas tarp arklio ir monetos, instaliacija baigiasi, ir prasideda pasirodymas. Šiame kūrinyje Jonas ir Lander suteikia žiūrovams naują vaidmenį, kuriame šie kaskart pasinerdami į netikėtą dialogą, patys įsitraukia į veiksmų dinamiką ir sukelia jų pasekmes.

 

Jonas ir Lander vienas kito vaizduotę kursto jau nuo 2011 m., kada ir prasidėjo jų bendradarbiavimas. Menininkai išgarsėjo su Cascas d‘Ovo– projektu, nuvedusiu juos į skirtingas šalis ir tarptautines erdves. 2014 ir 2017 m. jie įvertinti kaip Aerowaves Priority Company“ titulo laimėtojai. 2018 m. menininkai ėmėsi intensyvaus darbo su performansu Lento e Largo, prodiusuotu kartu su Rede 5 Sentidos, Teatro do Bairro Alto ir Teatro Freiburg (AL), ir nominuotu SPA kaip geriausia 2019 m. choreografija.


 Atlikėjai:

Jonas &amp

amp

amp

Lander (Portugalija)

Renginio trukmė: 40 min., Ne.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE (Ne).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE (Ne).

Renginio organizatorius: Lietuvos šokio informacijos centras, VšĮ

Daugiau informacijos: Naujasis Baltijos šokis Tel.: +370 5 2040835.

Draudžiama įsinešti: Renginiui trukdančius daiktus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje