Naujasis Baltijos šokis'20: Kosminė meilė (Kanada)

Naujasis Baltijos šokis'20: Kosminė meilė (Kanada)

Pasirodymai:

11-27

penktadienis


19:00

Naujasis Baltijos šokis'20: Kosminė meilė (Kanada)

Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

Atšauktas

11-28

šeštadienis


19:00

Naujasis Baltijos šokis'20: Kosminė meilė (Kanada)

Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

Atšauktas

Atšaukti. Bilietus galite grąžinti iki lapkričio 17 dienos kasose, kuriose juos pirkote. Pirkę bilietus internetu galite grąžinti savo paskyroje www.tiketa.lt.

Mielas festivalio žiūrove,

 

Dėl šiuo metu susiklosčiusios situacijos Lietuvoje ir pasaulyje atšaukiama daugybė renginių, tačiau tarptautinio šiuolaikinio šokio festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ komanda Jums turi gerą žinią – festivalis įvyks! Tik ne gegužę, kaip įprasta, o rudens pabaigoje. Žinoma, jei situacija šalyje ir pasaulyje grįš į savas vėžias

 

Festivalio renginiai Vilniuje planuojami š.m. lapkričio 27 d. – gruodžio 12 d.

 

„Programą sieksime išlaikyti tokio pat kalibro, kokią ją rengėme nuo pradžių. Visiems žiūrovams linkiu likti kantriems, žingeidiems ir, aišku, sveikiems! Saugokite įsigytus bilietus, kai tik atsiras tokia galimybė, informuosime jus apie bilietų perkėlimą, pakeitimą ar grąžinimą visomis įmanomomis priemonėmis, tiek Jūsų el. paštu, tiek Festivalio FB paskyroje ir tinklapyje newbalticdance.lt. Jūsų palaikymas mums yra labai svarbus, nes tikriausiai visi žinote, kad tai, ką darome, darome dėl jūsų, – festivalio vadovė G. Masteikaitė.

 

Clara Furey (Kanada)

 

Koncepcija ir meninė režisūra: Clara Furey

Choreografija: Clara Furey bendradarbiaujant su Francis Ducharme, Peter Jasko, Winnie Ho, Benjamin Kamino, Simon Portigal, Zoë Vos

Šokėjai: Clara Furey, Tomas Furey, Winnie Ho, Peter Jasko, Benjamin Kamino, Simon Portigal, Zoë Vos

Šokėjas ieškojimų ir kūrimo metu: Francis Ducharme

Kompozitorius ir muzikantas: Tomas Furey

Šviesų dizainas: Alexandre Pilon-Guay

Techninis direktorius: Samuel Thériault

Dramaturgija: Christopher Willes

Dramaturgija ir patarimai dėl meninių sprendimų: Angelique Willkie

Patarimai dėl meninių sprendimų: Sophie Corriveau, Francis Ducharme

Vykdantysis prodiuseris: „Par B.L.eux“

Partneriai ir parama: „Par B.L.eux“, CCOV, „Garage Nardini“ (Basano del Grapa), „Usine C“, „Espace Marie Chouinard“, „Danse à la carte“, MAI (Monrealis, tarpkultūriniai menai), „Arsenal“, „art contemporain“ / „Danse Danse“, „Circuit-Est“ choreografinis centras

Koprodukcija: „Danse Danse“

 

Sukurti šį darbą leido finansinė Kanados menų tarybos, Kvebeko menų ir literatūros tarybos parama.

 

Trukmė: 70 min.

Premjera: 2017 m.

 

Savo pirmajame grupiniame kūrinyje „Kosminė meilė“ Monrealyje dirbanti choreografė Clara Furey rėmėsi intuityviais ir poetiškais fizinių reiškinių įprasminimais. Minimalistinėje erdvėje, kurioje įmanomos visos bendravimo formos, C. Furey ir jos šokėjai atskleidžia nuolatinę energijos transformaciją ir tai, kaip paprasti gestai tampa ritualais. Klausdama, ar erdvė, pilna energetinių ryšių ir dinamiškų jėgų, tikrai yra vakuumas, choreografė sukūrė abstraktų darbą, atskleidusį, kokią energiją unikaliai tokioje erdvėje skleidžia gyvi kūnai. Septyniems šokėjams intensyviai judant erdvėje, ši vibruoja, prieš akis skleidžiantis sinchroniškam ir įtraukiančiam pasauliui, kuriame energija – visiems prieinamas šaltinis.

 

Kad įgyvendintų savo viziją, C. Furey pasitelkė savo ilgamečius bendradarbius: šviesos dizainerį Alexandre'ą Piloną-Guay ir muzikos kompozitorių Tomasą Furey. Pastarasis, kurį irgi matome scenoje, sukuria įtraukiančią garsinę patirtį, į kurią auditorija pasineria visomis juslėmis, ir taip atveria jai naujas savistabos ir vaizduotės erdves.

 

Ledas tampa vandeniu, tada garais, šokėjai patiria nuolatinį transformacijos procesą, vienijamą viską sujungiančios meilės. Kaip sudėtingų ir lengvų klausimų vandenyną, intensyvią ir švelnią mašiną, kaip nesunaikinamos energijos šerdį. Lyg vedžiojant pirštu kontūrus danguje, vieną žvaigždyną po kito, „Kosminė meilė“ atsiskleidžia kaip kūrinys apie empatiją ir įsiklausymą.

 

Clara Furey savo meninį kelią pradėjo nuo dainavimo ir muzikos komponavimo, tada pasuko į šokio pasaulį. Vaikystę ji praleido mokydamasi Paryžiaus konservatorijoje, o vėliau – Monrealio šiuolaikinio šokio mokykloje.

Kaip šokėja ji dirbo su įvairiais choreografais, įskaitant George'ą Stamosą, Damieną Jalet ir Benoît Lachambre, padariusiais didelę įtaką jos meninei vizijai. Nuo 2011 m. C. Furey pasuko į choreografiją, savo kūriniuose atskleisdama itin užaštrintą juslių suvokimą.

 

Ją domina visiško tikslumo paieškos – fizinėse ir gestų srityse, mažiausiose smulkmenose, kurios formuoja individualumą ir bendroje, mus vienijančioje visumoje. Jos dėmesio lauke – ir nuolatinė energijos transformacija bei erdvės atvėrimas komunikacijai ir kūrybiniams žiūrovų polėkiams. C. Furey domina dialogas tarp skirtingų meno sričių, leidžiančių sukurti gyvą meno kūrinį ir šioms sritims bendradarbiauti.

 

2016 m. ji ėmėsi meno vadovės ir grupinių pasirodymų choreografės veiklų. Pirmuoju jos darbu šioje srityje ir tapo „Kosminė meilė“. Šiame kūrinyje su atlikėjais ji dirba, kad sukurtų erdvę intuityviam ir poetiškam fizinių reiškinių įprasminimui, o visas vyksmas rutuliojasi tuštutėlėje scenoje, kur tampa įmanomos visos bendravimo formos. Tais pačiais metais Monrealio šiuolaikinio meno muziejuje ji buvo pakviesta sukurti 90 atskirų pasirodymų ciklą „When Even The“, kuris tapo Leonardui Cohenui skirtos parodos „A Crack in Everything“ dalimi.

 

C. Furey su savo menine veikla prisijungė prie „Par B.L.eux.“ Jos pastarojo darbo – Céline Bonnier atliekamo monospektaklio „Rather a Ditch“ – pasaulinė premjera įvyko 2019 m. pavasarį „TransAmériques“ festivalyje.Atlikėjai:

Konsepcija ir meninė režisūra:

Clara Furey

Choreografija:

Clara Furey bendradarbiaujant su Francis Ducharme

Peter Jasko

Winnie Ho

Benjamin Kamino

Simon Portigal

Zoë Vos

Renginio trukmė: 1 val. 10 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 20 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos šokio informacijos centras, VšĮ

Daugiau informacijos: Naujasis Baltijos šokis Lietuvos šokio informacijos centras.

Draudžiama įsinešti: Renginiui trukdančius daiktus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos dramos teatras, Teatro g. 2
  • Gruodžio 1 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
6 d. 8 val. 26 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Žiurkiagalviai (N-16) - Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

Žiurkiagalviai (N-16) - Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Gruodžio 3 d. 18:30 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
9 d. 8 val. 5 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje