Naujasis Baltijos šokis'20: Kai dirbi su vaikais (Australija)

Naujasis Baltijos šokis'20: Kai dirbi su vaikais (Australija)

Pasirodymai:

11-29

sekmadienis


19:00

Naujasis Baltijos šokis'20: Kai dirbi su vaikais (Australija)

Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

Atšauktas

Atšauktas. Bilietus galite grąžinti iki lapkričio 17 dienos kasose, kuriose juos pirkote. Pirkę bilietus internetu galite grąžinti savo paskyroje www.tiketa.lt.

Mielas festivalio žiūrove,

 

Dėl šiuo metu susiklosčiusios situacijos Lietuvoje ir pasaulyje atšaukiama daugybė renginių, tačiau tarptautinio šiuolaikinio šokio festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ komanda Jums turi gerą žinią – festivalis įvyks! Tik ne gegužę, kaip įprasta, o rudens pabaigoje. Žinoma, jei situacija šalyje ir pasaulyje grįš į savas vėžias

 

Festivalio renginiai Vilniuje planuojami š.m. lapkričio 27 d. – gruodžio 12 d.

 

„Programą sieksime išlaikyti tokio pat kalibro, kokią ją rengėme nuo pradžių. Visiems žiūrovams linkiu likti kantriems, žingeidiems ir, aišku, sveikiems! Saugokite įsigytus bilietus, kai tik atsiras tokia galimybė, informuosime jus apie bilietų perkėlimą, pakeitimą ar grąžinimą visomis įmanomomis priemonėmis, tiek Jūsų el. paštu, tiek Festivalio FB paskyroje ir tinklapyje newbalticdance.lt. Jūsų palaikymas mums yra labai svarbus, nes tikriausiai visi žinote, kad tai, ką darome, darome dėl jūsų, – festivalio vadovė G. Masteikaitė.

 

Nicola Gunn (Australija)

 

Tekstas, režisūra ir choreografija: Nicola Gunn

Atlieka: Nicola Gunn ir penki vaikai

Garso kompozicija ir dizainas: Duane Morrison

Šviesų dizainas: Thomas Bruvik

Vaizdo projekcijų dizainas: Martyn Coutts ir Nicola Gunn

Koprodiuseriai: Bit Teatergarasjen, Rosendal Teater ir Carte Blanche, Norvegijos nacionalinė šiuolaikinio šokio trupė

 

„Kai dirbi su vaikais“ originaliai užsakytas ir prodiusuotas Melburno teatro trupės.

 

Trukmė: 80 min.

Premjera: 2018 m.

SPEKTAKLIS ANGLŲ KALBA

 

 

Spektaklyje „Kai dirbi su vaikais“ nagrinėjamos intymumo ir atvirumo temos bei menininkų, kuriančių šiuolaikinius performansus su vaikais suaugusiųjų auditorijai, smalsumas. Šiame darbe, kuris kartu ir juokingas, ir stebinamai emocionalus, kalbama apie pažeidžiamumą, susimaišiusį su džiugesiu. Iš pirmo žvilgsnio nesusijusių anekdotų kolekcijai besisukant apie niekada taip ir neįvardijamą ašį ir penkiems vaikams prieš žiūrovų akis besimokant choreografijos, auditorija kviečiama pamąstyti apie kalbos poveikį kūnui ir performanso prigimtį.

 

Stebint šiuos betikslius judesius, vis didėjant jų skaičiui, jiems besijungiant ir besiplečiant, o kartu besivystant monologui, kuriame ima pintis abstrakčios mintys apie tinkamumą, gėdą, apie tai, nuo ko saugome vaikus, etiką, empatiją ir vaizduotę, kalbą ir galią, kyla įtampa tarp pastangų sukurti naratyvą ir negebėjimas to padaryti. Taip pat spektaklyje žaidžiama su mintimi, kad ieškodami skirtingų būdų užduoti klausimus ir klausytis, galime atrasti kitų būdų, kaip galėtume elgtis. O vaikai viskam pasibaigus lieka geriau pasiruošę gyvenimui, nei būtų galima nuspėti iš jų bandymų kopijuoti suaugusiuosius.

 

Nicola Gunn – rašytoja, režisierė, atlikėja, dizainerė ir dramaturgė. Nuo 2002 m. ji realizuoja savo projektus nuo koncepcijos iki išpildymo. Menininkė kuria gyvus performansus, vaizdo įrašus, objektus, konkrečios vietos instaliacijas ir knygas, bet jos pagrindinis žanras – monospektakliai. Šie darbai filosofiniai, grįsti tekstu. Kurdama juos ji skolinasi elementų iš teatro, choreografijos, literatūros, komedijos ir vaizduojamųjų menų ir iš jų kuria šiuolaikinio performanso modelį, kuriame žaidžiama su forma ir siekiama sukurti pasakojimą. Ją labiausiai domina žmonės, santykiai ir istorija bei tai, kaip pasinaudoti kalba perteikiant tiek paprastas, tiek ir ne tokias atviras bei sudėtingas temas.

 

N. Gunn darbai plačiai pristatyti Australijoje, taip pat per keliones po Prancūziją, Norvegiją, Suomiją, Austriją, Italiją, Portugaliją, Čilę, Belgiją, Kanadą, Airiją, Nyderlandus, Naująją Zelandiją, Jungtines Valstijas, Jungtinę Karalystę, Šveicariją ir Švediją.

 

Tarp naujesnių jos darbų paminėtini „Piece for Person and Ghetto Blaster“ (2015), „Mermermer“ (2016), „In Spite of Myself“ (2013), „Passenger“ (2017) ir „Green Screen“ (2014). Šiuo metu ji dirba prie dviejų naujų projektų Bergene (Norvegijoje): „a word is not a thing“ – kartu su menininku iš Niujorko Aaronu Landsmanu, ir didelės apimties performanso instaliacijos su architektu Cristianu Stefanescu. N. Gunn yra laimėjusi Australijos menų tarybos „Creative Australia Fellowship“, „Australia Council Theatre Fellowship“, „Sidney Myer Fellowship“ bei „Churchill Fellowship“ stipendijas stažuotėms.

 

Atsiliepimai žiniasklaidoje

 

„Gunn monologai nuodėmingi, įmantrūs ir nepakartojamai nuostabūs – jų užmojis, išpildymas ir ritmas kaip aukščiausio lygio „standup“ komedijos... Dar niekas nepasakojo apie vaginos kvapus ar juokelių apie mažą penį su tokiu rafinuotumu ir dviprasmiškumu.“ („Sydney Morning Herald“)Atlikėjai:

Tekstas, režisūra ir choreografija: Nicola Gunn

Atlieka: Nicola Gunn ir penki vaikai

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos šokio informacijos centras, VšĮ

Daugiau informacijos: Naujasis Baltijos šokis Lietuvos šokio informacijos centras.

Draudžiama įsinešti: Renginiui trukdančius daiktus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos dramos teatras, Teatro g. 2
  • Gruodžio 1 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
6 d. 7 val. 10 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Žiurkiagalviai (N-16) - Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

Žiurkiagalviai (N-16) - Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Gruodžio 3 d. 18:30 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
9 d. 6 val. 49 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje